Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3339
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Lokalizacja: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: DzieX »

Mi za lagunę OC i AC plus najlepszy assistance 1060 w MTU
ODPOWIEDZ