Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Dolnośląskie Spoty

Spoty dolnośląskie
ODPOWIEDZ
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

kiedy robimy spota moze tak z a dwa tyg bo jak teraz to niedam rady wymieniam sprzegło itp
sielu

Dolnośląskie Spoty

Post autor: sielu »

no ja w ten weekend tez odpadam mam kawalerskie kolegi i tak zaczynamy od piatku do niedzieli :)
za tydzien wesele wiec jak cos to albo w ciagu tygodnia albo dopiero grudzien u mnie wchodzi w gre wiec panowie jak robimy cos czy dalej sie ociagamy ustalmy kto ma ochote potem termin i robimy
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

ja jestem chetny jak na forumu xxx tyle ze nikomu niechciało sie spota robic hehe.jak zrobie sprzegło i wydech to sie pisze na 100%
Ostatnio zmieniony 19 lis 2008, 08:53 przez woojtaas88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolnośląskie Spoty

Post autor: dany_2 »

Kurna ja na andrzejki nie mogę mam ważny wyjazd i nie będzie mnie cały weekend więc za 2 tygodnie ja odpadam sorka. :-(
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

jakby co to np na poczatku grudnia mozan coz zorganizowac:P
ALLka

Dolnośląskie Spoty

Post autor: ALLka »

jesli w Legnicy i bliskich okolicach to może i ja dołączę :)
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolnośląskie Spoty

Post autor: woojtaas88 »

no mozna zrobic w legnicy np na ferio ale to dopiero w grudniu kto jest chetny zgłaszac sie moze jakas liste zrobimy i wiekszego spota?
ALLka

Dolnośląskie Spoty

Post autor: ALLka »

przypominam ze w Legnicy tez jest lotnisko :) 2 tygodnie bylismy tam z innym klubem i mozna bylo wjechac :mrgreen:
Awatar użytkownika
oldzbak
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:43

Dolnośląskie Spoty

Post autor: oldzbak »

no to moze zrobimy spota w pierwsza sobote grudnia tj 6 :lol: grudnia (mikolajki) bo pozniej wiadomo im dalej tym blizej swiat bedixze i beda przygotowania swiateczne a pozniej sylwestrowe wiec albo na poczatku grudnia 2008 albo juz bedzie trzeba poczekac do przyszlego roku. wiec jak kto wolii.
wiec sie streszczac :569: :569:
Ostatnio zmieniony 20 lis 2008, 12:33 przez oldzbak, łącznie zmieniany 1 raz.
sielu

Dolnośląskie Spoty

Post autor: sielu »

to co wstepnie 6 grudzien podawac kto bedzie i jak w legnicy to mapka jak dojechac na to lotnisko :)
ODPOWIEDZ