Gdzie znajduje się parownik klimatyzacji ?

Tematy ogólno-techniczne

Moderatorzy: Sony, CYRULIK, remiq, Roxon40, peter174

Postprzez DzieX » 12 czerwca 2012, o 20:17

Ja bym to oddał mechanikowi. Ja klimy nie rozpinałem, ale jakbym miał jeszcze ją rozpinać to ja pi***e... Oczywiście o ile to faktycznie parownik. Odstawiłbym do konkurencji, żeby też sprawdzili.
Seat Toledo r32 4wd DSG
facebook, forum
DzieX
Junior Admin

Car: Toledo 1M, Laguna 3
Engine: BHE, M9R

Postprzez krzysiek.mk44 » 14 czerwca 2012, o 08:27

i tak zrobię... sam nie chcę się w to bawić bo może mi to zająć z 3 dni heh :) a samochód potrzebny mi jest praktycznie cały czas... u mechanika powiedzieli mi że zajmie im to z 3-4 godzinki. do konkurencji oddać go mówisz...? może też prawda... W sumie mi to obojętne, bo podzwoniłem po innych warsztatach no i wymiana również w tej samej cenie... na razie zostanie to tak jak jest bo ostatnio trochę sie wypłaciłem na wymiane tulejek wachacza, odbojników amortyzatorów i napinacza paska alternatora. i jeszcze jedno pytanie... Czy długie nie używanie klimatyzacji ma jakiś negatywny wpływ na resztę podzespołów układu?
krzysiek.mk44
Świeżak

Car:
Engine:

Gdzie znajduje się parownik klimatyzacji ?

Postprzez Kaiser » 24 września 2018, o 16:20

Odkopie bo nie chce robić nowego tematu a mój jest powiązany

Zamierzam wyczyścić sobie klimę przed zimą takim sposobem

https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=338612

Dodatkowo chce sobie psiknąć Wurtha w wężyk odpływu klimy (mam nadzieję dostać się do niego przez to wycięcie w ścianie grodziowej)

Pytanie

Na końcu tej operacji mam włączyć klimę czy sam nawiew i dać full gorąco żeby osuszyć? Bo w tym linku nie jest napisane jak to zakończyć
Kaiser
Forumowicz

Car: 1M
Engine: 1.9 TDI ASV

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne