Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Samochód do 14-16 tys

Awatar użytkownika
timig
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:27

Samochód do 14-16 tys

Post autor: timig »

nom http://obrazki.elektroda.pl/3639650300_1371061509.jpg

Całkiem fajne są u niego samochody, niedrogie a i duży jest przemiał, kilka razy już się tam wybierałem ale ogłoszenie już było nieaktualne.

W Piotrkowie będę jak zawsze po południu inaczej bym podskoczył zawsze to więcej par oczu
no i po "wakacjach"...
Online
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Samochód do 14-16 tys

Post autor: Sony »

timig, będę jechał do niego tak w granicach godziny 16. Mieliśmy wczoraj się wybrać, ale oddał auto do mechanika, bo z rana niby kiepsko odpalało i czujnik temperatury był do wymiany. Ogółem to mam wrażenie, że gościu sprowadza auta lekko stuknięte, wymienia zderzak/błotnik czy co tam jest do zrobienia i tyle. Zdecydowanie taniej może takowe auto kupić właśnie jak jest po małym puknięciu.
Awatar użytkownika
timig
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:27

Samochód do 14-16 tys

Post autor: timig »

kupił, nie kupił, a potargował chociaż?

dawaj no relację co i jak
no i po "wakacjach"...
Online
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Samochód do 14-16 tys

Post autor: Sony »

Nawet fajny ten żółtek. Lakier niby oryginalny, jedynie z tyłu po stronie kierowcy nadkole było robione i na samym dole przy progu jest nieco szpachli. Tak poza tym to OKi :) Lampy koleś nowe założył firmy DEPO i oczywiście parują. Jednak ma stare, które są całe i sprawne, ale pożółkły, więc wymienił. Szyby wszystkie się zgadzają poza przednią, która była wymieniana w 2008 roku. Nie pytałem o powód póki co. Auto miało problemy z odpalaniem na zimnym silniku, ja obstawiam na przepustnicę lub ew. kąt wtrysku. Aku sprawny, rozrusznik OKi, a świece wymienione.

Wyposażenie jak dla mnie BAJKA, bo tak dobrze wyposażonej wersji nie widziałem :) Centralny, klima manualna, radio fabryczne na CD, pod nim wysuwany schowek. Dodatkowe dwa schowki klimatyzowane, grzane stołki, z tyłu poza "śmietniczką" cup holder, siedzenia można sobie unieść "lewarkiem" u kierowcy oraz pasażera, 4 jaśki, kiera w dwóch płaszczyznach, elektryka szyby przód i lusterka, regulacja jasności podświetlenia i takie tam.

Ogółem fajne autko, ale nieco błędów wyłapałem po podpięciu pod kompa. Poducha świeci, do wymiany jest taśma. Były błędy zapamiętane na ABS oraz coś z zamkami, ale nie wróciły.

Autko póki co stoi u mechanika i czeka na wymianę taśmy, gościu ma dać znać jak będzie temat ogarnięty. Póki co to powiedzmy, że jest zarezerwowana dla mnie.

Wczoraj byliśmy pod Kielcami oglądać egzemplarz z 2006 roku za 15 tys. ale krótko mówiąc DRAMAT! Co innego w ogłoszeniu a co innego w rzeczywistości. Zapadła decyzja, że szukam auta dla teścia max do 100km.

Jednak na to żółte cacko w 90% jesteśmy zdecydowani tylko na kanał trzeba jeszcze podjechać (stacja diagnostyczna).
Awatar użytkownika
timig
Forumowicz
Posty: 196
Rejestracja: 21 maja 2013, 20:27

Samochód do 14-16 tys

Post autor: timig »

no to fajno, braki w sumie nie dyskwalifikujące i blisko :)
sprzedawca widzi że się znasz to i kitu nie będzie wciskał, telefonicznie też wydawał mi się do urobienia jeszcze w sprawie ceny...

promień 100 km to i tak duży przyjeliście... kiedyś pod Kielcami Merive delikatnie uszkodzoną oglądałem... sprzedający zapomniał wspomnieć że to już drugi raz uszkodzona... więc mimo że uderzenie aktualne nie było groźne ale podłużnice jeszcze po poprzednim powichrowane...

Umówię się kiedyś z Tobą na badanie grubości lakieru u siebie... pewnie nieźle się zaskoczę :)
Online
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Samochód do 14-16 tys

Post autor: Sony »

timig, no powiedzmy, że do 50km to nie wybrzydzamy za bardzo, ale jak już dalej jest to inna sprawa ;)

Z ceną póki co zjechał na 12.000, ale może coś się jeszcze urwie jak cuś :P

Nie ma problemu, jak coś to wal śmiało ;)
Domelek
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 26 lis 2010, 17:30

Samochód do 14-16 tys

Post autor: Domelek »

Witam wszystkich, nie zakładałem nowego tematu bo chodzi o to samo tylko że interesowałby mnie samochód do 22 tyś. Co byście polecili?
Interesuje mnie diesel. Wcześniej miałem Toledo II w dieslu.
Awatar użytkownika
deejay-13
Forumowicz
Posty: 435
Rejestracja: 14 lis 2012, 16:15
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 V5
Skąd?: Krosno

Samochód do 14-16 tys

Post autor: deejay-13 »

Golf V 1.9 TDI jak najbardziej polecam
Na prostej drodze nie nauczysz się wychodzić z zakrętów...
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

Samochód do 14-16 tys

Post autor: marek_igor »

Audi A4 1.9 130 KM
Domelek
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 26 lis 2010, 17:30

Samochód do 14-16 tys

Post autor: Domelek »

Właśnie myślałem nad Golfem V, Leonem lub Audi A4. Najbardziej podoba mi się audi,ale nie bardzo jest co kupić w miarę przyzwoitego. Na razie chce kupić żebym miał czym jeździć nie będę wybrzydzał.
ODPOWIEDZ