Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
piotrek148
Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: 28 mar 2011, 21:25
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 tdi AHF
Skąd?: Nowa Sól

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: piotrek148 »

vwir pisze:Rozgryzałem temat aury CD, bo taką u siebie zakładałem. Tam na pewno były modele współpracujące z zegarami i takie, które nie współpracują z zegarami. Podejrzewam, że z kaseciakami jest podobnie. Jeśli chcesz to poszukam jakie oznaczenie miała moja aura kaseciak - ona na pewno współpracowała z zegarami.
.

Ok. Czekam na info ;)
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: vwir »

Moja aura miała oznaczenie AURA 1M0 035 186A.
Awatar użytkownika
piotrek148
Forumowicz
Posty: 263
Rejestracja: 28 mar 2011, 21:25
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 tdi AHF
Skąd?: Nowa Sól

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: piotrek148 »

vwir pisze:Moja aura miała oznaczenie AURA 1M0 035 186A.


Ok dziękuje Ci. Sprawdzę u siebie.

Zeby wyświetlacz między zegarami działał razem z Aura wystarczy podłaczyć dwie kostki z instalacji czy jest jeszcze jakiś dodatkowa do wyświetlacza ??
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: vwir »

Z tego co pamiętam, to z tyłu były 3 kostki. Nie wiem która do czego. Na pewno był tam sygnał na zegary i sterowanie zmieniarką, ale co więcej to już nie wiem.
Awatar użytkownika
szymlis
Forumowicz
Posty: 289
Rejestracja: 29 mar 2014, 15:12
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.6i oraz 2.0 16V
Skąd?: Radom

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: szymlis »

W leonie rodziców padł akumulator. Teraz po włączeniu radia pojawia się napis: "2 SAFE"
Wiem że trzeba wpisać kod z insyrukcji. Mam kod, ale nie mam zielonego pojęcia jak go wpisać. Co bym nie klikał cały czas zostaje to "2 SAFE". Jak wprowadzać ten kod?
Awatar użytkownika
marcinek85
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 05 mar 2014, 19:41
Auto: 1M
Model: 1.9 ASV
Skąd?: Wola Batorska

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: marcinek85 »

Jak wyskakuje Ci SAFE 2 to musisz zostawić włączone radio na 30 min (albo na godzine, nie pamiętam już dokładnie) i potem pojawi się CODE, wtedy wpisujesz klawiszami numerowymi kod.
mat_282
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 09 kwie 2012, 13:50

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: mat_282 »

Koledzy wczoraj zakupiłem aure cd i właśnie do mnie idzie a dziś dowiedziałem się że była też cd2 która nie współpracuje z zegarkami i tu moje pytanie. Czy po zdj z przodu radia da się je rozruznic? Radio będzie u mnie dopiero jutro i teraz mam zgryz. . . Brak wyświetlania przeżyje ale lepiej jakby było :)
„Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy”
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: vwir »

Z boku masz napisane, czy to aura cd czy aura cd2. Po froncie nie rozróżnisz.
mat_282
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 09 kwie 2012, 13:50

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: mat_282 »

Tak myślałem. . . Na zdj z tablicy jest tylko front więc muszę czekać do jutra. . .

No i radyjko wraz ze zmieniarką już w autku ale niestety pech chciał ze to Aura CD2 wiec wyświetlacz na zegarach nie działa.... Na pewno nie da się go w żaden sposób uruchomić z takim radiem? Może ktoś coś próbował w tej sprawie robić?
„Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy”
magik44
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 21 cze 2010, 21:15

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: magik44 »

Witam mam banalne pytanie ale mam:) Jak zdjąć panel przycisków z radia kasetowego. Po kupnie seata wsadzilem innne nieoryginalne radio pioneera ale radio było kupione w USA i nie mam w nim wszystkich fal:/ Sluchalem mp3 ale już się chce posłuchać zwykłego radia. A potrzebuję zdjąć ten panelik bo pamiętam że kiedyś był pod nim plastik wyłamany i np przysk 1 i 3 mi nie działają. Będę to jakoś napraiał. Dzięki za pomoc
ODPOWIEDZ