Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Wieksze felgi, spojler, ciemne szyby to wszystko tutaj.
ODPOWIEDZ
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: woojtaas88 »

a na allegro był gość co mam top sporta na części miał silnik i po zdj znalazłem progi ze mam podpytałem pogledziłem i 220 z przesyłka nawet 2 tyg mi je trzymał i wysłał teraz szukam zderzaka i w całosci zmontuje pakiet top sport

jak wszystko zrobie to pokaze zastepce dawnej 1.8 16v:P:P bo tu jeszcze sie chyba niepochwaliłem
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: Sony »

woojtaas88, w wątku o nakładkach na progi pisałem, że dopiero je będę odbierał od lakiernika w poniedziałek, więc montaż na tygodniach będę robił...
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: Wyplosz »

zamontować je mozna na kleju do szyb (czarna) żeby nie dziurawić progów, wkrętami lub tak jak jest w oryginale nitami
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
tomas1911
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 02 sie 2011, 20:28

[1M] Body kit do Tolka

Post autor: tomas1911 »

Witam! Mam zamiar w najbliższej przyszłosci zrobić kompletny body kit. Czy zna ktoś jakaś firme ktora sprzedaje takie rzeczy. Jakas strona internetowa zeby mozna bylo obejrzec i zamowic?
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2015, 11:40 przez tomas1911, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4498
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: Roxon40 »

TFB Tuning masz na allegro oni tam sprzedają takie rzeczy :) http://www.tfbtuning.pl/

BMB Tuning w Chorzowie też robi takie rzeczy. http://www.bmb-tuning.eu/
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: Sony »

tomas1911, a nie lepiej zrobić przód, progi i tył na oryginalnych elementach z TS/Cupra + zderzak tylni na gładko ?
tomas1911
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 02 sie 2011, 20:28

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: tomas1911 »

Kurcze powiem szczerze że jeszcze nie wiem jak chce to zrobić. Bardzo podoba mi się jak jest zrobiony np Toledo ktore jest na samej górze każdej strony kolo loga forum.

[ Dodano: 2011-12-15, 13:06 ]
Roxon40 niestety na jednej stronie mają same dokładki co odpada bo interesuje mnie kompletny porządny body kit a na drugiej nie ma nic do toledo:(
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: Sony »

tomas1911, no to pakuj przód od Cupry, tył na gładko i progi od Cupry. Wszystko w temacie.
Awatar użytkownika
bart111
Forumowicz
Posty: 599
Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:54
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Cegłów/Wwa

Re: Body kit Toledo 1M

Post autor: bart111 »

tomas1911 pisze:Witam! Mam zamiar w najbliższej przyszłosci zrobić kompletny body kit. Czy zna ktoś jakaś firme ktora sprzedaje takie rzeczy. Jakas strona internetowa zeby mozna bylo obejrzec i zamowic?


Nie pakuj żadnych body kit'ów do Tolka bo zrobisz z niego paździerza. Ja osobiście nie widziałem żadnego w body kit'cie który by mi się podobał. Sama wiocha albo jeszcze gorzej. Najlepiej tak jak Ci radzi Sony - minimalizm - czyli pakiet TS/Cupra + nakładki na progi + zderzak tył gładko. Dodatkowo jak wstawisz ładną felgę i zglebisz trochę auto to nic więcej Ci odo szczęścia nie będzie potrzeba - uwierz mi. Zerknij sobie na mojego Tolka lub Tolka Sony'ego i sam oceń. Auta wyglądają bardzo dobrze i bez żadnych body kit'ów.
Pozdro
Obrazek
tomas1911
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: 02 sie 2011, 20:28

[1M] Body kit - zmiana zderzaków itp.

Post autor: tomas1911 »

No może rzeczywiście przesadziłem z tym body kitem;) Twój mi sie bardzo podoba z reszta tez jest czarny więc chyba wiem na jakim będe się wzorował:) Z tym że ja mam zamiar wstawic sobie 18calowe felgi.
ODPOWIEDZ