Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[ALL] Bagażnik

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

[ALL] Bagażnik

Post autor: CYRULIK »

Ja mam u siebie taka prostokątną, jest bardzo pojemna i super trzyma u mnie akurat idealnie pasi we wnękę w nadkolu polecam.
PS. W markecie dałem a nią 29 zł wiec z allegro się nie opłaca.
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Bagażnik

Post autor: koti »

Chcę kupić dwie sztuki więc już cena porównywalna będzie.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

[ALL] Bagażnik

Post autor: CYRULIK »

jak wolisz, ale polecam naprawde spoko tylko nie mozna za czesto odrywać bo pozaciągasz wykładzine
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
ADIWWL

[ALL] Bagażnik

Post autor: ADIWWL »

ja tez cos podobnego mam tyle ze w lidl dałem cos koło 20zł trzyma sie super gorzej jak ja postawie na koncu bagaznika to niemoge dostac i sie trzeba z nią szarpac bo niechce rzep puścić
Tomek
Forumowicz
Posty: 248
Rejestracja: 20 maja 2008, 21:37
Kontakt:

[ALL] Bagażnik

Post autor: Tomek »

Ja mam coś takiego (szkoda że nie ma sztywnych boczków) ale nic nie lata mi po bagażniku
http://img253.imageshack.us/my.php?image=img3024ko3.jpg
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Bagażnik

Post autor: koti »

Dotarły do mnie te kuferki. Ścianki kuferka są w miarę sztywne. Dwa rzepy na dole i jeden z tyłu.
Trzeba będzie jednak przyczepić do ścianek bocznych bagażnika taśmy do rzepów. Przez osłony plastikowe podłoga bagażnika przy ściankach nie jest równa i jak kufer trzyma przy ściance to odstaje od podłogi.

I teraz porządeczek w bagażniku będzie.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

siłowiki tylnej klapy

Post autor: dany_2 »

Siema mam pytanie czy to możliwe żeby z dnia na dzień wysiadły mi OBYDWA siłowniki od tylnej klapy??? Dodam tylko że 2 dni stał na dworze ale nie było wcale wielkiego mrozu tylko śniegiem pluło. Proszę o pomoc. Może ktoś zna cenę takich siłowników???
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

[ALL] Bagażnik

Post autor: toledziak95 »

Jak jeden padł to drugi nie da rady....
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[ALL] Bagażnik

Post autor: Kitaj »

o ile to są te amortyzatory gazowo olejowe to słyszałem ze z nimi trzeba uwazac w zimie (w sensie wolniej otwierac i zamykac klape bo czesto wysiadaja ) ale nie wiem czy to prawda
Awatar użytkownika
miko19643
Forumowicz
Posty: 109
Rejestracja: 31 lip 2008, 14:43
Kontakt:

[ALL] Bagażnik

Post autor: miko19643 »

parę lat temu doświadczyłem tego samego i ponoć nie ma w tym nic dziwnego, że tak od razu padły
toledziak95 pisze:Jak jeden padł to drugi nie da rady....
;-)
ODPOWIEDZ