Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Warsaw Seat Spot

Spoty mazowieckie
ODPOWIEDZ
darkghoust

Kto mi dotrzyma towarzystwa?

Post autor: darkghoust »

Jutro muszę pojechac po żonkę na centralny. Będę tam tkwił od 20 do 21:30. Było by mi miło jak byscie mi dotrzymali towarzystwa. Mało tego, moja piękniejsza połowa nie będzie marudziła że niewie z kim się spotykam. Normalnie same plusy. Będę na parkingu naprzeciw centralnego(na tym rogu niema budynku).
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Warsaw Seat Spot

Post autor: maniekmc »

spoko jutro postaram się by o tej godzinie na centralnym, w sumie nie mam daleko, tylko muszę z pracy wyjść wcześniej ale do 21, spokojnie będę na centralnym, dam Ci numer tel w razie czego żebyśmy się za bardzo nie szukali>) 668182250
[center]Obrazek[/center]
darkghoust

Warsaw Seat Spot

Post autor: darkghoust »

Numerek domnie jak by ktoś tęsknił czy coś 606 368576
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Warsaw Seat Spot

Post autor: tony »

Tylko żeby "gdzieś" nie napisali znowu że bezdomni z centralnego u nas na forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ps. jakbym miał bliżej to bym wpadł :-/
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Warsaw Seat Spot

Post autor: tony »

Informacja od kolegi Darkghoust'a - będzie wcześniej już koło 18:00 na centralnym.
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Warsaw Seat Spot

Post autor: maniekmc »

Spoko, tylko ja się zjawiłem, dzięki Dark za miły Spocik mam nadzieję że jako klubowicze będziemy się widywać częściej, niżej zdjątko Darka ze swoim Tolo :mrgreen:

Obrazek
[center]Obrazek[/center]
darkghoust

Warsaw Seat Spot

Post autor: darkghoust »

No takie spoty w miniaturze to najlepiej w sobote, przy jakiejś zgrzeweczce. Wielkie dzięki za przybycie.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Warsaw Seat Spot

Post autor: tony »

Najbliższa sposobność na Grill Alco Spot to VagTreffen już od jutra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Dawno już nic nie było

Post autor: tony »

Witam!
Jak tam jesteście z czasem??
Może by coś ogarnął??
Proszę pisać kiedy i gdzie możecie się spotkać.
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Warsaw Seat Spot

Post autor: maniekmc »

W najbliższą niedzielę na dachu Targówka coś koło 18-19, bo będę wracał z podróży po Tolo i małżowinkę z dzieckiem :roll:
[center]Obrazek[/center]
ODPOWIEDZ