Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Brak odpowiedzi z auta

ODPOWIEDZ
Bundy
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:58

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: Bundy »

Możesz się pochwalić, co zakupiłeś?
pszem
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2012, 14:51
Auto: Toledo 5P
Model: 1.6 MPI
Skąd?: Katowice

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: pszem »

VAG K+CAN Commander 1.4 dokładnie ten: http://allegro.pl/show_item.php?item=2442840950
jak tylko do mnie dotrze to podzielę się uwagami czy udaje się podłączyć do czegoś jeszcze :)
Bundy
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:58

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: Bundy »

Wczoraj przed południem to zamówiłem, dziś rano zastukał już kurier. Też będę się dziś bawił:)
pszem
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2012, 14:51
Auto: Toledo 5P
Model: 1.6 MPI
Skąd?: Katowice

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: pszem »

Daj znać jak poszło bo moja przesyłka już została podjęta przez kuriera ale jeszcze nie dotarła wiec masz fory :)
u mnie nadal polski vag się nie łączy do niczego poza silnikiem, muszę znaleźć vag comma i sprawdzić
Bundy
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:58

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: Bundy »

Ściągnij sobie od razu VAG-K+CAN COMMANDER 1.4. Ja wyskoczyłem ze standardowymi programami i będę musiał przespacerować sięjeszcze raz. Teraz od razu ściągnąłem wszystkie wersje.

I u mnie na razie porażka. Na elektrodzie (chyba) przeczytałem, że powinno działać z polskim Vagiem i z Vag+can commanderem 1.4, ale nie każdą dostępną w necie wersją. Jutro kolejne podejście.

Kolejna aktualizacja:
Ruszyły z commanderem. Ale akurat przestawianie przebiegu mnie nie interesuje. W plVag połączyło się tylko z modułem silnika... Teraz toczę małą walkę z vwtool, aby uruchomić. Jutro kolejna relacja...
pszem
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2012, 14:51
Auto: Toledo 5P
Model: 1.6 MPI
Skąd?: Katowice

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: pszem »

a co dokładnie udało CI się uruchomić vag commanderem?
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3130
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: DzieX »

Niestety takie gówniane kable z allegro nic innego nie zrobią jak silnik.
pszem
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 22 cze 2012, 14:51
Auto: Toledo 5P
Model: 1.6 MPI
Skąd?: Katowice

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: pszem »

tani kabel kkl bez problemu łączy się z toledo II, ja nawet bylem z moim autem u znajomego mechanika poprosiłem o podpięcie vaga i historia była taka sama jak na moich kablach, nie połączył się. Zostaje zatem interfejs za grubą kasę co dla mnie jest nieopłacalne :)
Bundy
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:58

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: Bundy »

Do immobilizera i przebiegu podłączyłem się (can commander 1.4). Jakoś nie mogę się zmotywować, żeby znowu podejść z lapkiem do samochodu i inne programy sprawdzić, działające po CAN.
Online
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Brak odpowiedzi z auta

Post autor: Sony »

Bundy, a próbowałeś przez VCDS ?
ODPOWIEDZ