Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Luźne gadki o wszystkim
pilina

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: pilina »

Tomas1980 pisze:Pełne zniżki (wpisałem ojca na współwłaściciela auta) i w PZU OC ma za 430PLN/rok :)


szczęśliwiec... :-P
Awatar użytkownika
Tomas
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 10 lip 2008, 11:29

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: Tomas »

To opowiem jak ojciec mi tolka ubezpieczał ;)
Jak kupiłem autko, to na umowie odrazu wpisałem ojca na współwłaściciela i wypisałem mu pełnomocnictwo, żeby mi wszystkie sprawy pozałatwiał (nie miałem czasu, żeby sam to zrobić). Tak więc przyszedł czas na ubezpieczenie autka i ojciec poszedł do PZU. Z jego pełnymi zniżkami kolo wylizył mu prawie 700zł/rok za mojego tolka. Ojciec mu powiedział, żeby mu koleś wypisał zaświadczenie o zniżkach i bezszkodowej jeździe, bo nie będzie płacił 700zł, skoro u konkurencji można za to samo OC zapłacić 450zł/rok ;) Ojciec opowiadał, że koleś gdzieś na 5 minut polazł i jak wrócił, to spytał czy ojciec zgodzi się na 430zł/rok ;) hehehe Nieźle co? A ile osób płaci te 700zł i cieszy się, że tak mało, bo ma pełne zniżki :P heh
Jak mawiają daltoniści "Życie jest jak tęcza - raz czarne, raz białe" ;)
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: SMILE »

Po dokładnej kalkulacji OC+NW wychodzi,że AXA jest 200zł tańsza od Liberty Direct.
Jak w reklamie "bez pośredników-bez prowizji"
darkghoust

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: darkghoust »

Towarzystwo ubezpieczeń wzajemnych OC+NNW + 20 zeta jakiej dziwnej składki. w sumie 417 złotych. I oczywiście wszystkie możliwe zniżki (nawewt za mieszkanie na wsi mam 5%) :-P
ADIWWL

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: ADIWWL »

Ja mam w hdi OC 502zł za rok
Ostatnio zmieniony 21 lis 2008, 13:52 przez ADIWWL, łącznie zmieniany 2 razy.
SAGAL

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: SAGAL »

UniQa Oc + Nw na rok płace 1850 zl brak jaki kolwiek zniżek ;)
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: SMILE »

o ja Cie pier.... zmieniaj ubezpieczyciela,na takiego bez udziału agenta bedziesz ok 800zł na +
justka1404
Forumowicz
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2008, 22:36
Kontakt:

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: justka1404 »

Sprawdź na mojej stronie w Allianz Direct

www.port.allianz.pl/justyna.wisnik/

Tam wychodzi dosyc tanio. Sam wpisujesz dane i wszystko załatwiasz przez internet, polise po kilku minutach dostajesz na maila a potem pocztą. Najpierw mozesz zrobić samą kalkulacje składki
Justka1404 W-wa
Awatar użytkownika
Maly23
Forumowicz
Posty: 52
Rejestracja: 05 cze 2008, 06:32
Kontakt:

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: Maly23 »

700 zł dominet bank :) zero zniżek wszystkie możliwe zwyżki :) płaci sie od marki a nie od pojemnosci :D w pzu..podstawe wyliczyli mi na 2600...
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

Gdzie ubezpieczaliście swoje auta i za ile.

Post autor: SMILE »

Wybór padł na AXA !! OC + NNW itp gadżety za 640 zł/rok.
ODPOWIEDZ