Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

MAMY CIĘ :)

Info o najbliższych spotkaniach Toledo Club Polska
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcin_tdi
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2008, 12:02
Kontakt:

MAMY CIĘ :)

Post autor: Marcin_tdi »

sorki za OT ale polecam baaaaardzo. ja codziennie z Ząbek jeżdżę na pl.konstytucji, bez urazy ale dłużej niż 20min mi nie potrzeba, nie stoję, nie denerwuję się i spalam o tyle :arrow: http://www.spritmonitor.de/en/detail/283293.html
na początku 2009 robię prawo jazdy na motor.
A moją padliną tłucze się nażeczona w kierunku Zegrza więc jej dobrze, bo w korkach nie stoi. następnym razem zapukam Ci do szybki 8-)
korekty liczników, odczyt PIN, kasowanie crash data kontrolki airbag, kodowania kluczyków i modułów komfortu, domykanie szyb, pełna diagnostyka 98-2008r., naprawa usterek, tuning
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

MAMY CIĘ :)

Post autor: kristof »

To w sumie szybko by mi sie zwrócił (od poniedziałku srednie spalanie ma 12,5L/100) a nie zapowiada sie ze korki znikną :-/ , no cóż trzeba pomyslec
Awatar użytkownika
Marcin_tdi
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2008, 12:02
Kontakt:

MAMY CIĘ :)

Post autor: Marcin_tdi »

jak będę swojego sprzedawał to napewno dam ogłoszenie na forum :)
90km/h leci więc tragedii nie ma <zygi>
korekty liczników, odczyt PIN, kasowanie crash data kontrolki airbag, kodowania kluczyków i modułów komfortu, domykanie szyb, pełna diagnostyka 98-2008r., naprawa usterek, tuning
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

MAMY CIĘ :)

Post autor: kristof »

Arius to ty jechałes wczoraj wieczorkiem Malborska w strone CH Targówek?
Awatar użytkownika
Marcin_tdi
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 20 maja 2008, 12:02
Kontakt:

MAMY CIĘ :)

Post autor: Marcin_tdi »

kristof, stałeś dziś znowu na targowej koło stadionu ok 8mej rano ?? znowu skuterkiem Cię mijałem :) ale to już sotatni dzień na jazdy bo za ślisko jest
korekty liczników, odczyt PIN, kasowanie crash data kontrolki airbag, kodowania kluczyków i modułów komfortu, domykanie szyb, pełna diagnostyka 98-2008r., naprawa usterek, tuning
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

MAMY CIĘ :)

Post autor: kristof »

stałem stałem pozdro
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

MAMY CIĘ :)

Post autor: SMILE »

W niedziele ok 12 w nocy na ul Waliców róg Pereca stał sobie ładny czarny tolek 1M WZ 77...2 z modem przedniego zderzaka, to ktoś z naszych??
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

MAMY CIĘ :)

Post autor: maniekmc »

Dzisiaj ok 13 w miejscowości Małkina, widziałem Pavla i jego GT :D
[center]Obrazek[/center]
ap05

MAMY CIĘ :)

Post autor: ap05 »

Wczoraj w okolicach Grójca na stacji Bliska widziałem auto albo Tonego albo jakiś plagiat Jego furki ???????????
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

MAMY CIĘ :)

Post autor: tony »

ap05 pisze:Wczoraj w okolicach Grójca na stacji Bliska widziałem auto albo Tonego albo jakiś plagiat Jego furki ???????????

wczoraj cały dzień byłem w Wołominie :-) a miał naklejkę klubową na tylnej szybie i ramki klubowe :) :?:
Jak już byłeś w okolicy to trzeba było dać cynk - może by jakiegoś spota się zrobiło :roll:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
ODPOWIEDZ