Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: Romano »

Tutaj macie link do torrenta z ETKA 7.0 z możliwością aktualizacji. Ja ściągnąłem tą wersje bo ta podana na początku tematu nie chciała się w ogóle łączyć z netem :/ w tej co prawda wyskakują błędy aktualizacji ale VW i Audi :) a SEAT aktualizuje bezproblemowo.

https://thepiratebay.org/torrent/472313 ... LTILANG%5D
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: ww200 »

Jak ktoś chce mieć w pełni funkcjonalną ETKE,niech pobierze sobie z linka który wstawiłem na pierwszej stronie.Aktualizacje pobiera sam bez żadnego problemu,sprawdzenie VIN też działa.
Awatar użytkownika
voyager2550
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:19

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: voyager2550 »

Romano pisze:Tutaj macie link do torrenta z ETKA 7.0 z możliwością aktualizacji. Ja ściągnąłem tą wersje bo ta podana na początku tematu nie chciała się w ogóle łączyć z netem :/ w tej co prawda wyskakują błędy aktualizacji ale VW i Audi :) a SEAT aktualizuje bezproblemowo.

https://thepiratebay.org/torrent/472313 ... LTILANG%5D


Pobrałem tą wersję. Robię tak jak pisze w instrukcji:
Caly proces instalacji jest automatyczny, na samym końcu musi zostać włączony HARDLOCK

Wlączam tego Hardlocka, ale jest potrzebne hasło do jego instalacji. Skąd je wziąć? Program już zainstalowałem i działa, ale nie połączy się z siecią.
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: ww200 »

Spróbuj tego hasła.

Kod: Zaznacz cały

TeCaRForUm.Com.uA_au*8a*_jd91#M%b^a@#!$///A
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: Romano »

Mi się automatycznie po zakończeniu instalacji instaluje hardlock ;P ale hasło jest raczej takie jak kolega ww200 podał.
Awatar użytkownika
voyager2550
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:19

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: voyager2550 »

Niestety nie przejdzie :-( Nie mogę kliknąć Dalej, próbuję dopisać jakieś kombinacje, chcąc sprawdzić czy hasło nie jest za długie/za krótkie ale nadal nie aktywuje się przycisk Dalej....

Może problem tkwi w ustawieniach programu ? Mam wyłączonego antywirusa, wyłączoną zaporę i nadal to samo.
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: ww200 »

Przez ten czas co kombinujesz,to byś ściągnął tą wersję co podałem i nie miał byś problemu.
Awatar użytkownika
voyager2550
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:19

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: voyager2550 »

Masz rację, pobrałem już 2 wersje i z każdą ten sam problem. Zabieram się za upload kolegi "ManiaceK". Później dam znać co i jak ...

Nareszcie działa ;) Ta wersja dopiero jest ok. Aktualizuje się, łączy z siecią. Polecam
Awatar użytkownika
misiek73
Forumowicz
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2010, 18:25
Auto: Toledo
Model: 1M
Skąd?: Białystok

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: misiek73 »

Mam prośbę do kolegów oblatanych w etce.Czy mógłby ktoś sprawdzić mój vin?Chodzi mi o podstawowe dane jak data produkcji ,wersja wyposażenia itp.Z góry dzięki - VSSZZZ1MZ4R009433
pozdro Misiek
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

ETKA - pytania o numery części lub sam program

Post autor: Wyplosz »

wersje wyposażenia możesz sam sprawdzić dekodując wlepkę w bagażniku, etka mi juz nie wyszukuje po vinie już, ale wpisa w google dekoder vin to znajdziesz coś napewno jeszcze działającego ;-)
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
ODPOWIEDZ