Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[ALL] Usuwanie oznaczeń fabrycznych z klapy bagażnika.

Wieksze felgi, spojler, ciemne szyby to wszystko tutaj.
spec
Forumowicz
Posty: 842
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:44
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Rzeszów

[ALL] Usuwanie oznaczeń fabrycznych z klapy bagażnika.

Post autor: spec »

Zostawić samo S. Sam tak zrobiłem. Gdybyś bardziej na gładko robił samochód to wszystko można usunąć :-)
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

[ALL] Usuwanie oznaczeń fabrycznych z klapy bagażnika.

Post autor: marek_igor »

kornat, WSZYSTKO :D
Awatar użytkownika
ProFFessor
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 17 sty 2012, 15:49

[ALL] Usuwanie oznaczeń fabrycznych z klapy bagażnika.

Post autor: ProFFessor »

Zdejmij wszystko. Potem podczas sprzedazy auta bedziesz pytany czy nie byla wymieniana klapa bo nie ma zadnych napisow.
Osobiscie jak przegladam ogloszenia na otomoto to odrazu rzuca sie w oczy gladka klapa.

Tu macie emblematy . Jesli zeszla farba to kupcie nowa i bedzie czerwone "i"


http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... blemat+tdi
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[ALL] Usuwanie oznaczeń fabrycznych z klapy bagażnika.

Post autor: kornat »

ProFFessor napisał/a:
Potem podczas sprzedazy auta bedziesz pytany czy nie byla wymieniana klapa bo nie ma zadnych napisow.


Dostanie napisy tylko, że w woreczku A poważnie to zawsze można przykleić na nowo i po sprawie a poza tym tadzik raczej będzie miał dożywotkę w mojej rodzinie i będzie nawet jako drugie auto. Jak bym miał zmieniać o I to już bym się pochłapił na emblemat SDI

Właśnie tak w PS robiłem kombinacje i wszystko wydaje się za gładko przy seryjnych zderzakach a z przodu eSeja zostaje fabryczna.
P.S. A co myślicie o polakierowaniu ich na czarny mat? Tolas oczywiście czarny :)
eR
Forumowicz
Posty: 346
Rejestracja: 21 wrz 2010, 20:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kielce

[ALL] Usuwanie oznaczeń fabrycznych z klapy bagażnika.

Post autor: eR »

Trochę odbiegnę od wątku... Nie wiem co jest z tym emblematem TDi (z czerwoną literą "i") ale to za***iście chodliwy towar. W mojej okolicy a nawet mieście trudno znaleźć tolka w dieslu, żeby to miał jeszcze na klapie. Jak pojawi się jakiś nowy to po dwóch może trzech miesiącach już jest bez emblematu. To samo dzieje się w przypadku VW, widziałem już ze trzy pasaty, które w miejscu po znaczku miały już tylko taśmę klejącą i rysy po śrubokręcie <zygi>
Nie wiem czy po zakupie auta nie lepiej samemu usunąć emblematy niż potem maskować rysy :roll:
ODPOWIEDZ