Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Komputer pokładowy

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: Danielek. »

Jest to tj sugestia że przydała by ci się przerwa w podróży po przejechaniu 2h ;-)
pac2008
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 02 lis 2013, 14:34

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: pac2008 »

Może to faktycznie to , lecz przyznam że się jeszcze nie spotkałem z tym a jeźdzę już tym samochodem trochę :P
Awatar użytkownika
NED
Forumowicz
Posty: 280
Rejestracja: 10 gru 2010, 14:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Sędziszów Małopolski

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: NED »

Jest to tylko ostrzeżenie że jedziesz w cyklu ciągłym dwie godziny i może warto było by zrobić sobie przerwę .
NED
Bleki

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: Bleki »

A czy jest możliwe że komp się przeziębił ;) zainfekował! U mnie spalanie chwiliwe nie schodzi poniżej 13 litrów przy naprawde dziadkowej prędkości a średnie utrzymuje sie na 15 litrów :shock: . Jeżdżę bardzo delikatnie i nie mogę zejść niżej . Auto mam od kilku dni i jeszcze nie wiem jak się ma wskazanie komputera do spalania rzeczywistego ..... oby było inaczej .
Klamone
Forumowicz
Posty: 9
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:37

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: Klamone »

Witam Sedrecznie Temat juz troszke sie przewijał ale nic naprawde nic konkretnego nie wyczytałem, chciałbym założyc tempomat i komputer pokładowy do swojego tolka 1.9tdi 110 ahf 99r pracuje w hurtowni motoryzacyjnej i manetki bede miał za pare groszy wczesniej wyczytałem ze trzeba miec na wyswietlaczu od godziny inne parametry (patrząc pod słonce mam te parametry na tym wyś) interesuje mnie podpowiedz czy to podejdzie tylko z manetkami i z ingerencja vaga.
TDI POWER!!!!!!!!!!
tomkese
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2014, 22:14

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: tomkese »

Witam, mam pytanie odnośnie komputera pokładowego w Toledo Signo rocznik 99. Otóż czy da się ustawić aby komputer po kolei wyświetlał wskazania (tzn godzinę temperaturę itp.) ? Bo ciągłe majdanie tym przyciskiem do przełączania niewygodne troche :-D
Awatar użytkownika
NED
Forumowicz
Posty: 280
Rejestracja: 10 gru 2010, 14:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Sędziszów Małopolski

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: NED »

tomkese pisze:Witam, mam pytanie odnośnie komputera pokładowego w Toledo Signo rocznik 99. Otóż czy da się ustawić aby komputer po kolei wyświetlał wskazania (tzn godzinę temperaturę itp.) ? Bo ciągłe majdanie tym przyciskiem do przełączania niewygodne troche :-D


Nie ma takiej możliwości :mrgreen:
NED
tomkese
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2014, 22:14

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: tomkese »

ehhh miałem nadzieję, że coś takiego istnieje :-) no nic, dzięki za odpowiedz
janek111
Forumowicz
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2014, 00:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Brzeg

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: janek111 »

Witam , mam pytanie na temat komputera , zauwazylem ze w tolkach bez komputera na wyswietlaczu (pod obrotomierzem) widnieja dwie informacje godzina i temperatura , czy dało by rade ustawic to w wersji z komputerem pokładowym zeby widniały po dwie informacje ? , czasami jest to meczace te pstrykanie.
Awatar użytkownika
Bajan
Forumowicz
Posty: 172
Rejestracja: 03 wrz 2013, 20:37
Auto: Leon 1M
Model: 1.6 16V BCB
Skąd?: Rzepiennik

[1M] Komputer pokładowy

Post autor: Bajan »

Koledzy dzisiaj jak odpaliłem auto to zauwarzyłem ze nie dziala mi wyswietlacz od kompa i od przebiegu, są podswietlone na czerwono tak jak zawsze ale nic sie na nich nie wyswietla :( Co sie mogło stać?

[ Dodano: 2014-06-21, 21:06 ]
Problem rozwiązany, wyciagnałem bezpiecznik nr 15 i wsadziłem spowrotem i wszystko wróciło do normy :)
ODPOWIEDZ