Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Bezcenne??

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7071
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Bezcenne??

Post autor: Sony »

Martinez pisze:troche sporo

Kiedy go sprowadzałeś (ciekawe po jakim kursie :P) ?
Patrząc na ceny tego auta w Polsce z takim samym wyposażeniem, ten sam rocznik i stan nie zapłaciłeś pewnie dużo więcej, a masz pewność, że autko śmigało po lepszych drogach i takie tam ;) Ja też sprowadzałem i jestem zadowolony :)
Awatar użytkownika
Martinez
Forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:31

Bezcenne??

Post autor: Martinez »

Auto sprowadzone było 14/02/2009 (data na papierach z Holandii) koleś przyjechał nim na kołach. Ja go kupiłem 21/02/2009 wiec wątpie zeby przez pare dni coś w nim mocno kombinował. A kurs no drogo, było coś 4,4... ale nie pamiętam. To prawda zawieszenie i ogóny stan auta bardzo dobry, do tego był w pełni serwisowany wiec jest ok:)

PS Sony lada dzień wrzuce fotki, już zrobione tylko muszę zgrać na kompa :mrgreen:
Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno... :)

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1212
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7071
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Bezcenne??

Post autor: Sony »

No widzisz ;) Na fotki czekam(y) z niecierpliwością :D
piotr33bydg
Forumowicz
Posty: 77
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:10

Bezcenne??

Post autor: piotr33bydg »

Mojego Tolka 1.9TD listopad 95r kupiłem w 2004 r i dałem za niego UWAGA aż 17500zł ,a za kilka misięcy był bum w cenach i moglem kupic dużo taniej ale nie mogłem czekac autko potrzebowałem na już ;-)
grzesmz
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2009, 19:23
Kontakt:

Bezcenne??

Post autor: grzesmz »

za mojego dalem 21000 plus rejestracja 2001 rok 1,6 sr na sekwencji klima reczna wspomaganie elektryka szyb radio jvc pilot usb alumki 15 piecioramienne przebieg ponoc 150 tys ale hula pieknie troszke ciasno w nim bo przesiadlem sie z peugeota 605 no ale cos za cos tamten sie juz za duzo tracil na wartosci i kupilem go miesiac temu wlasnie stoi na wymianie rozrzadu obserwuje kolesi jak sie tam krzataja
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Bezcenne??

Post autor: Bonbini »

Kupiony jako nowy u dealera w Gdańsku w kwietniu 1994. Cena 32100 zł. :-P
ODPOWIEDZ