Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Toledo II z silnikiem 2.3

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: kornat »

Oba pojazdy były już na forum i nie miały dobrych opinii. Jeżeli masz 20tysi to nawet nie masz co szukać 1.9tdi 150KM
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: maniekmc »

1. auto w dziwnej wersji, bo w Tolkach bardzo rzadko były silniki 1,8 20VT, praktycznie w serii nie były wkładane, tym bardziej w turbo z gazem to bardzo złe połączenie. Sprzedający nie wie też co pisze, bo Tolek nie wychodził w wersji Cupra (chyba,że zawiecha z Leona), no i nie ma tarcz do Cupry o rozmiarze 315mm.

2. ten diesel zajechany- szkoda go oglądać.

A do 20tys to nie kupisz nic sensownego, albo będzie klepane, albo przebieg kosmicznie duży, albo po kupnie dołożysz jeszcze 20tysi aby sensownie jeździło.
Do tej kwoty, to już lepiej rozejrzeć się za jakąś Hondą Accord 1,8 is, ma to 136km i się kręci wysoko, da Ci to jakieś wrażenia z jazdy.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: bartek »

maniekmc, seat montował do tolka 1.8T, a hamulce to raczej 312tki ;-)
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Wyplosz »

ten niebieski juz długo jest na aukcji do sprzedania i jakos nie ma wziecie, jesli nie masz daleko to mozna jechac zobaczyć, powodzenia w szukaniu
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: pampuch1 »

noto ja nie wiem bede musial chwile poczekac i moze trafi sie jakas okazja. moze tez byc 2.3 z gazem. min to te 150 km:) a innej marki nie chce poniewaz mieszkam na gorzystej okolicy droga nie asfaltowa i boje sie o zawieszenie, a mialem audi a4 b5 i po 10 tys km zaczelo stukac zawieszenie a tam nie jest tanie do wymiany:( Dlatego decyduje sie na tolka:)
The_GrabeK
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 21 paź 2008, 12:26
Auto: -
Model: -
Skąd?: Wodzisław

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: The_GrabeK »

No to nie chcę Cię rozczarować, ale kup sobie od razu na zapas tulejki do przodu, ori kosztują około 25PLN / sztuka, ale albo mój mechanik źle wymienia, albo progi zwalniające na osiedlu robią swoje - wymieniam 2 razy na sezon ;)

I fakt, że można to zrobić samemu, ale nie mam kanału i zamiast dźwigać auto wolę kupić piwko ;)
Na Śląsku wykreślamy nudę ze słownika! http://www.gdynudno.pl
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: pampuch1 »

a co myslicie o tym ???

http://otomoto.pl/seat-toledo-C15431499.html



Wyposazenie super. Ale tak jeszcze chce zapytac przebieg ponad 230 tys to jak myslicie na to auto to duzo?? chodzi mi o silnik itd...
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: kornat »

pampuch1 pisze:a co myslicie o tym ???

http://otomoto.pl/seat-toledo-C15431499.html



Wyposazenie super. Ale tak jeszcze chce zapytac przebieg ponad 230 tys to jak myslicie na to auto to duzo?? chodzi mi o silnik itd...

Brak osłony akumulatora, brak naklejek na pasie przednim, brak zaczepów i spinek zderzaka.
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: pampuch1 »

kornat pisze:
pampuch1 pisze:a co myslicie o tym ???

http://otomoto.pl/seat-toledo-C15431499.html



Wyposazenie super. Ale tak jeszcze chce zapytac przebieg ponad 230 tys to jak myslicie na to auto to duzo?? chodzi mi o silnik itd...

Brak osłony akumulatora, brak naklejek na pasie przednim, brak zaczepów i spinek zderzaka.



Czyli co myslicie pewnie byl bity tak?? A i ten przebieg to jak na ten silnik??
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: maniekmc »

A ja się dziwię,że handlarz tylko na tyle cofnął licznik?!
A co do jego wielkości, to dla silnika praktycznie nic. Ja w swoim przy 260kkm, to jeszcze na pełnym syntetyku jeździłem.
[center]Obrazek[/center]
ODPOWIEDZ