Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Tematy ogólno-techniczne
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Sony »

Auto 7
ul. Wiatraczna 17/19
97-300 Piotrków Trybunalski

POLECAM :!:
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: regii.kr »

ja polecam
Zbigniew Staryczenko
ul.Siewna 19
31-231 Kraków
mechanika i elektromechanika
Awatar użytkownika
kempes
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 02 cze 2010, 00:07

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: kempes »

A jaki warsztat możecie polecić w Poznaniu
servicemen
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 25 cze 2008, 18:11

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: servicemen »

Polecam zakład regeneracji: alternatorów ,rozruszników , sprężarek klimatyzacji. Sprzedaż części do w/w.

http://rozrusznik.eu/


Jest możliwość wymiany elementu na miejscu,ja skorzystałem z tej opcji.Umawiasz się na termin i miejsce czeka na Ciebie.Miałem zastrzeżenia co do głośnej pracy alternatora, bez problemu zostały wymienione ponownie łożyska.Młodzi ludzie z którymi można się dogadać. Powiedziałem szefowi że zareklamuję ich zakład na forum Toledo i już zniżka przyznana, tak że można się powoływać. :mrgreen:
pistol
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:45

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: pistol »

nie wiem czy już ktoś pisał o tym warsztacie ale odradzam w Gdyni na komandorskiej wulkanizację, mają tam tez wymianę tłumików. siedzi dwoch facetow, ktorzy sprawiaja wrazenie zdenerwowanych tym ze ktos im przeszkadza. tragedia...
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: jonson22 »

zna ktos jakiegos jakiernika lub warsztat gdzie robia zaprawki i usuwaja rysy ? chodzi o warszawe ?
Awatar użytkownika
bonus252
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2011, 20:29

szukam mechanika speca do Tolka 1M AGR

Post autor: bonus252 »

Witam na forum jestem od niedawna moje toledo bardzo dziwnie się zachowuje od pewnego czasu. Falują obroty na biegu jałowym, brakuje mu mocy, zimą ciężko palił. Jak jadę sobie równo powiedzmy na 5 biegu jakby lekko szarpał. Czytałem regulamin odnośnie zakładania postów i szukałem na forum tego typu objawów ale nie mogę znaleźć nikogo kto by miał TDI wzorowo obcykanego i kto by sprawdził dokładnie mojego Tolka i pomógł mi go naprawić żeby śmigał tak jak należy. Bardzo proszę o pomoc forumowiczów. Jestem z Białej Podlaskiej ale bywam w Kielcach Radomiu Puławach Białymstoku jeśli w tych rejonach jest ktoś kompetentny oddam mu Tolka żeby go wyleczył. Z góry dziękuje za pomoc!!!!!!!!!!!! :-)
S jak......?
dudi3100
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 18 sty 2011, 16:06

Szukam Dobrego warsztatu od Turbin

Post autor: dudi3100 »

poszukuje dobrego warsztatu do sprawdzenia ewentualnie do regenerowania turbiny . wyjezdzam niedlugo do włoch Tolkiem . I chce miec wszystko sprawne . najlepiej warsztat w okolicach wrocławia
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Kitaj »

Jedź do Ecuprojekt Wrocław jak chcesz to dam ci na PW do nich numer. Do mojego AGR bez zmiennej geometri chcieli 800 bez gwarancji i 1000 z gwarancja ale na szczęscie obyło sie bez regeneracji :-)
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Polecamy i odradzamy warsztaty /Warsztaty z rabatami dla TCP

Post autor: Wyplosz »

zgadzam sie z Kitajem , to jeden z najlepszych warsztatów w Polsce(jeśli nie najlepszy) i można im zaufać bo chłopaki ogarniają temat konkretnie
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
ODPOWIEDZ