Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Wszystko o elektryce w aucie
igi84
Forumowicz
Posty: 619
Rejestracja: 24 maja 2009, 17:39
Auto: Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Gdynia

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: igi84 »

wiem spróbowalem i tak jak mowisz, nie pomoze moj bąld :)
Ostatnio zmieniony 22 sie 2009, 08:25 przez igi84, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sroczkin
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:47

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: sroczkin »

hej jesli dobrze rozszyfrowałem skrót 3city jestes z trojmiasta jesli nie posiadasz interfejsu moze bede mogl sie do czegos przydac posiadam takowy kabelek kasowanie bledu poduszek u mechaniora kosztuje 50zl w gore :573:
igi84
Forumowicz
Posty: 619
Rejestracja: 24 maja 2009, 17:39
Auto: Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Gdynia

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: igi84 »

Owszem sroczkin jestem z trojmiasta fajnie by bylo skasowac ten bledzik tylko ile Ty wezmiesz?? napisz na pw:)
Bodek

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: Bodek »

igi84 pisze:ile Ty wezmiesz
No bez przesady koledzy po to jest forum żeby takie sprawy załatwiać za przysłowiowego browarka :D
Awatar użytkownika
sroczkin
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:47

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: sroczkin »

i ja tak sadze :lol: dlatego zaoferowalem swoja pomoc za przyslowiowe forumowe "serdeczne dzieki" :lol: a cene podalem ile to kosztuje u mechaniora bo znajomy kasowal juz raz taki blad u mechanika w swojej A4 teraz przyjezdza co jakis czas do mie cos mu nie laczy kostka w siedzeniu pasazera stalo sie tak po demontarzu siedzenia jak jezdzi po nierownosciach to czasami zapala mu sie blad poduszek nie to zebym ja chcial cos na tym zarabiac co to to nie kiedys ja bede w potrzebie wiec trzeba jednac sobie zyczliwych ludzi
Janusz
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2009, 15:29

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: Janusz »

Witam wszystkich właśnie z zaciekawienie mczytam Wasze posty bo mam ten sam problem.
Po lekturze postów jak toledo wyszusyc i uszczelnic ( Dzieki Maniekmc )
teraz sie swieca poduszki

[ Dodano: 2009-08-23, 15:44 ]
a nadmienie ze w koncu jest sucho - 3 dni schniecia troche pracy i po strachu

[ Dodano: 2009-08-23, 15:44 ]
a nadmienie ze w koncu jest sucho - 3 dni schniecia troche pracy i po strachu
Awatar użytkownika
sroczkin
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:47

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: sroczkin »

igi84 nie wiem czy doszly do ciebie moje wiadomosci PW bo nadal maja status do wyslania wiec moze dogadamy sie na gg co do ewentualnego spotkania i pobawienia sie laptopem przy twoim autku ja mieszkam w gdyni grabowek

[ Dodano: 2009-08-24, 20:35 ]
hejka igi84 to jest wlasnie ten intefejs ktory ja posiadam :mrgreen: http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=76
polecam go tez innym forumowiczom :lol: bardzo przydatna zabaweczka do wszystkich aut grupy VW audi seat skoda w rocznikach 1994-2004 pomoze przy waszych autkach i autkach waszych znajomych :-D :lol:
igi84
Forumowicz
Posty: 619
Rejestracja: 24 maja 2009, 17:39
Auto: Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Gdynia

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: igi84 »

dokladnie tak jak mowisz swietna sprawa zamawiam sobie tez taki porownujac koszt jednego podlaczenia do komputera a koszt tego interfejsu wychodzi taniej:) dzieki za pomoc sroczkin :) sprawdzilem sa plytki grzewcze w lustrach tylko musze jeszcze sprawdzic miernikiem czy niema przerwanego przewodu czasem :)
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: rysiekkk1 »

Witam, problem mój to świecąca się kontrolka poduszki. Po podpięciu pod komp skasował mi mechanik błąd i było dobrze przez kilka dni i znów zaświeciła. Pojechałem znów do niego i na kompie wyskoczyło, że to błąd zapalnika poduszki kierowcy czy jakoś tak. Skasował błąd ale zaraz zaświeciła się znów. I teraz moje pytanie, co jest do wymiany? Mechanik obstawia taśmę pod kierownicą, tą która się zwija i rozwija kręcąc kierownicą. Czy to będzie wina tej taśmy? Dodam, że wtyczka do poduszki siedzi porządnie bo sprawdzałem. Proszę o porady.
Awatar użytkownika
bart111
Forumowicz
Posty: 599
Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:54
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Cegłów/Wwa

[1M] Kontrolka poduszek - jak ją skasować ?

Post autor: bart111 »

rysiekkk1 pisze:Witam, problem mój to świecąca się kontrolka poduszki. Po podpięciu pod komp skasował mi mechanik błąd i było dobrze przez kilka dni i znów zaświeciła. Pojechałem znów do niego i na kompie wyskoczyło, że to błąd zapalnika poduszki kierowcy czy jakoś tak. Skasował błąd ale zaraz zaświeciła się znów. I teraz moje pytanie, co jest do wymiany? Mechanik obstawia taśmę pod kierownicą, tą która się zwija i rozwija kręcąc kierownicą. Czy to będzie wina tej taśmy? Dodam, że wtyczka do poduszki siedzi porządnie bo sprawdzałem. Proszę o porady.


Tak, to jest wina zwijaka taśmy - częsta przypadłość w Seat'ach. Teraz pozostaje Ci poszukać w necie dobry zwijak i zapłacić od 150 pln w górę, albo serwis i ceny odpowiednio wyższe.
ODPOWIEDZ