Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Toledo II z silnikiem 1.6

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Romano »

Byłem dzisiaj oglądać tego tolka http://kupuzywane.moto.onet.pl/seat-tol ... 20163.html i umówiłem się na piątek na jazdę do serwisu wszystko posprawdzać, no i jeżeli wszystko będzie ok to raczej stanę się jego nowym posiadaczem. Co o nim sądzicie?

Takie pytanie jeszcze jedno odnośnie tego auta, ma on komputer pokładowy i oprócz ABS jakiś ASR? Bo zapomniałem się o to spytać sprzedawcy dzisiaj a w ofercie tego nie ma wymienionego. W ofercie jest napisane "radio/CD" a radio jest ale na kasety, to taki mały szczegół.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2010, 17:46 przez Romano, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: kristof »

Dobry wybór miałem taki poprzednio
viewtopic.php?t=20
. będzie pan zadowolony :-)
Ze zdjęć to tylko rzuca się w oczy pomalowana dokładka z przodu.
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: maniekmc »

No ten to bardziej słuszny silnik- na przebieg nie patrz, bo i tak kręcony- wszystko sprawdzisz w serwisie, niech podłączą Cię pod VAGa, sprawdzisz sobie błędy i niech Ci trochę z ceny zejdzie, przynajmniej na 16k.
[center]Obrazek[/center]
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Romano »

Na 16 już zszedł, dorzucił do tego opony letnie i jakby był słaby akumulator to dociepnie mi nowy ;P A co z tym komputerem pokładowym? jest on w tym toledo czy nie?
Awatar użytkownika
kalafek
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:04
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: kalafek »

Komp jest... tylko zastanawiaja mnie te swiatelka na bokach zderzaka tylnego... ktos se bardzo "gustowne" odblaski zapodal :)
Seat Toledo 1M 1.6 16V BCB Signo :)
Ratownik Drogowy PZM :)
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Romano »

No też mi się to niepodoba za bardzo. Jeśli się zdecyduje na kupno to spróbuje je usunąć.
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Lucas »

Już chyba taniej będzie goły zderzak kupić srebrny niż szpachlować i malować dziury.
Listwy byś sobie przełożył i tyle.
Ale to takie gadanie na zapas.
Zobaczymy co pokaże VAG, bo to jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
SZUBAR
Forumowicz
Posty: 272
Rejestracja: 19 gru 2009, 15:25

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: SZUBAR »

Szkoda że ma ASR trochę poprzeklinasz go zimą. Zderzak tak jak kolega radzi kup oryginał dasz gdzieś 150zł a za malowanie z 250.
SZUBAR
damksan
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 09 sty 2010, 22:29

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: damksan »

szwagier ma TOLEDO z 1.6 SR ZOBACZ gwarantuje za to auto idealny stan z oryginalnym przebiegiem dlatego szczerze polecam
OTO ADRES
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11135461

gdybys chcial wiedziec wiecej pisz na priv aha cena jest do uzgodnienia
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: Romano »

Hm......no wiesz, ale sama podróż w jedną i drugą stronę to już muszę liczyć ok 200 zeta no i cały dzień drogi ;P A jeżeli coś mi nie spasi to 1 dzień wycięty z życiorysu, tak jakbym wybrał się na długą przejażdżkę autem po Polsce żeby się tylko przejechać.

Nie opłaca mi się jechać za bardzo do Szczecina. Ale dzięki za oferte:)

[ Dodano: 2010-01-17, 15:15 ]
No i stałem się dzisiaj właścicielem Seata Toledo II 1.8 20v, srebrny metalic. Jutro tylko muszę go zarejestrować, ubezpieczyć no i oczywiście później wymienić rozrząd i wszystkie płyny wraz z klima :) Kupiłem tego co byłem oglądać w środę w Tychach. Dzisiaj dopiero podpisałem umowę bo czujnik z airbagu był strzelony i koleś musiał załatwić taki, jutro go odbieram i już sam sobie go zamontuje. Podobno taki czujnik kosztuje ok 500 zeta ;P
ODPOWIEDZ