[ALL] Klimatyzacja

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcinjanowski
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:29
Kontakt:

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: marcinjanowski »

a ja :570: chcialem napełniac ;) bede cierpliwie czekał do lata ;) chcial bym juz lato i miec letnie koła załozone ;)
DENEBO
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:56
Kontakt:

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: DENEBO »

marcinjanowski pisze:a ja :570: chcialem napełniac ;) bede cierpliwie czekał do lata ;) chcial bym juz lato i miec letnie koła załozone ;)


Cierpliwość to cnota :D
Awatar użytkownika
marcinjanowski
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:29
Kontakt:

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: marcinjanowski »

:) a jak ;) mam nadzieje ze w lecie cierpliwosc zostanie wynagrodzona i z kratek poleci chłód :)
sandman
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12

climatronik

Post autor: sandman »

witam toledziakow moj tolek to 2.3 v5 z 2000 roku mam pytanko kupilem go tej zimy i nie bylo mozliwosci sprawdzenia klimy a problem wyglada tak zaraz po odpaleniu auta wyswietlacz climy miga przez jakis czas a z pod deski rozdzielczej slychac jak pracuje klima a teraz gdy jest cieplo i dam na low to chlodzenie jest mizerne
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: Łukasz TDI »

sandman pisze:witam toledziakow moj tolek to 2.3 v5 z 2000 roku mam pytanko kupilem go tej zimy i nie bylo mozliwosci sprawdzenia klimy a problem wyglada tak zaraz po odpaleniu auta wyswietlacz climy miga przez jakis czas a z pod deski rozdzielczej slychac jak pracuje klima a teraz gdy jest cieplo i dam na low to chlodzenie jest mizerne


Wypadało by się najpierw przywitać w dziale "Tu się witamy" :evil:
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: maniekmc »

sandman pisze:witam toledziakow moj tolek to 2.3 v5 z 2000 roku mam pytanko kupilem go tej zimy i nie bylo mozliwosci sprawdzenia klimy a problem wyglada tak zaraz po odpaleniu auta wyswietlacz climy miga przez jakis czas a z pod deski rozdzielczej slychac jak pracuje klima a teraz gdy jest cieplo i dam na low to chlodzenie jest mizerne

Klima włączy Ci się dopiero jak na dworze będziesz miał więcej niż 5stopni, a jak juz przekroczy tą granicę i uda Ci się włączyć, to i tak przy tej temperaturze nie sprawdzisz czy Ci dobrze chłodzi, bo temperatura chłodzenia klimy będzie wyższa niż powietrza, klima o ile pamiętam to chłodzi na LOW do 17stopni- wiec teraz będziesz miał cieplej- poczekaj aż się zrobi jeszcze cieplej, a jak to pokarze że nie chłodzi to wtedy podjedz gdzieś na przegląd klimy- koszt max do 200zł
[center]Obrazek[/center]
DENEBO
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:56
Kontakt:

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: DENEBO »

maniekmc pisze:
sandman pisze:witam toledziakow moj tolek to 2.3 v5 z 2000 roku mam pytanko kupilem go tej zimy i nie bylo mozliwosci sprawdzenia klimy a problem wyglada tak zaraz po odpaleniu auta wyswietlacz climy miga przez jakis czas a z pod deski rozdzielczej slychac jak pracuje klima a teraz gdy jest cieplo i dam na low to chlodzenie jest mizerne

Klima włączy Ci się dopiero jak na dworze będziesz miał więcej niż 5stopni, a jak juz przekroczy tą granicę i uda Ci się włączyć, to i tak przy tej temperaturze nie sprawdzisz czy Ci dobrze chłodzi, bo temperatura chłodzenia klimy będzie wyższa niż powietrza, klima o ile pamiętam to chłodzi na LOW do 17stopni- wiec teraz będziesz miał cieplej- poczekaj aż się zrobi jeszcze cieplej, a jak to pokarze że nie chłodzi to wtedy podjedz gdzieś na przegląd klimy- koszt max do 200zł


Zdecydowanie przychylam się do wypowiedzi "maniekmc" co do sposobu sprawdzenia i ceny serwisowania klimy :D

Pozdro
sandman
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:12

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: sandman »

ok dzieki ale co z tym pulsowaniem wyswietlacza zaraz po odpaleniu auta?
Awatar użytkownika
marcinjanowski
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:29
Kontakt:

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: marcinjanowski »

a ja polecam uzywac opcji "szukaj" :D wczoraj pisalem cos na temat climatronica i dostalem wyczerpujące odpowiedzi ;) i na ten sam temat :)
DENEBO
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:56
Kontakt:

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: DENEBO »

marcinjanowski pisze:a ja polecam uzywac opcji "szukaj" :D wczoraj pisalem cos na temat climatronica i dostalem wyczerpujące odpowiedzi ;) i na ten sam temat :)


To mogłeś jeszcze koledze podać link :D Wtedy jest szansa że odnajdzie wątek :-P
ODPOWIEDZ