Co mnie w..rwia??

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Co mnie w..rwia??

Post autor: DzieX »

Pewien admin.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Co mnie w..rwia??

Post autor: vwir »

Roxon40, podejrzewam, że to dlatego, że zapanowała jakaś głupia moda na oszczędzanie żarówek i sporo ludzi jeździ na postojówkach albo na chińskich światełkach na choinkę. Nawet gdy pogoda jest paskudna. Więc pewnie każdy myślał, że tak ma być.
Awatar użytkownika
D3T3
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:22
Auto: Grand Scenic
Model: 1.9 dCi
Skąd?: Grójec

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: D3T3 »

haszczu pisze:Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale ja jadąc z warszawy w tamtym roku jechałem przez ok pół drogi bez świateł - nikt nie mrugnął... zawiść czy jaki pieron

Ostatnio mandaty się sypią za wszystko co tylko można, za mryganie światłami też :-|
Awatar użytkownika
kamtka
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: 24 paź 2014, 14:20
Auto: Toledo 1M
Model: 1.9TDI ASV+
Skąd?: Gdańsk / Kętrzyn

Co mnie w..rwia??

Post autor: kamtka »

Co za pech mnie ostatnio goni?? .... :-( niedawno złamała mi się cincha od wzmaka. W poniedziałek zerwała się linka od szyby kierowcy. A wczoraj jak zmieniłem kable od wzmacniacza i dałem głośniej to padło mi radio i się już nie włączyło... a tydzień się jeszcze nie skończył... :571:
Kaczor
skrzysieks
Forumowicz
Posty: 819
Rejestracja: 07 sty 2012, 09:05
Auto: Opel
Model: Insignia
Skąd?: Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: skrzysieks »

Kierownik ... który mówi że stacja na siebie nie zarabia ...
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Co mnie w..rwia??

Post autor: vwir »

skrzysieks, to z tego powodu na każdym możliwym orlenie mi próbują wcisnąć paliwa 'premium'? To jest ultra irytujące. Ostatnio laska na jednym orlenie przyszła mi zatankować (nie wiem po jaką cholerę) i gdy powiedziałem, że nie chcę żadnego premium, to mi wyskoczyła z tekstem 'dla mnie Pan tego nie zrobi?' ;) Normalnie masakra jakaś...
Awatar użytkownika
haszczu
Moderator
Posty: 3380
Rejestracja: 01 mar 2013, 18:50
Auto: Seat
Model: Leon 1.8T AUQ
Skąd?: Pilzno

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: haszczu »

Oni maja prowizje od vervy wiec dlatego wciskają

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Było 1.8 20v AGN 125KM
Było 1.8 20VT AUQ 180KM
Było 1.9 TDI ASV 110KM
Jest Leon 1.8T AUQ 180KM
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Co mnie w..rwia??

Post autor: Bartek26 »

przypomniała mi się śmieszna historia jak kiedyś tankowałem służbówkę przed podróżą do Niemiec ,koleś ze stacji też strasznie namawiał mnie na paliwo premium ,ale mu odmówiłem po chwili durnowatej dyskusji przy której dowiedziałem się że bedą za to super punkty i auto mniej pali i jest szybsze itd. ale w końcu sam złapałem za pistolet i zatankowałem zwykłej zupy.
Poszedłem zapłacić...wracając do auta otworzyłem drzwi kierowcy,zacząłem ściągać kurtkę i mówie do kumpla z pracy coś w tym stylu : " co za koleś kur...wa , auto służbowe , doje...any focus a ten mi chce wcisnąć do tego paździerza paliwo premium " i śmieje się w głos ...
Nagle koleś zerka na mnie i kiwa mi głową żebym spojrzał za siebie , a tam za dystrybutorem stoi ten typ co mi chciał paliwo sprzedać i schyla się nad jakims LPG'wozem :lol:

NIe zauwazyłem go a wiązkę puściłem nielichą na niego :) był lekko w szoku , ja też ... ale miło wspominam tą wtopę .
Skill.... You can't buy it ....
Awatar użytkownika
haszczu
Moderator
Posty: 3380
Rejestracja: 01 mar 2013, 18:50
Auto: Seat
Model: Leon 1.8T AUQ
Skąd?: Pilzno

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: haszczu »

Od dwóch dni wku... mnie kumpel który dzwoni do mnie i daje mi posłuchać silnika 1.8T jak jestem w pracy. Ten silnik jest na swap... a mi się zachciało wakacji...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Było 1.8 20v AGN 125KM
Było 1.8 20VT AUQ 180KM
Było 1.9 TDI ASV 110KM
Jest Leon 1.8T AUQ 180KM
skrzysieks
Forumowicz
Posty: 819
Rejestracja: 07 sty 2012, 09:05
Auto: Opel
Model: Insignia
Skąd?: Krosno

Co mnie w..rwia??

Post autor: skrzysieks »

Vwir tak dlatego ... tylko "my" czytaj ja z kolega na zmianie za to bonusów nie mamy ... ostatnio za dnia jak byłem na polu poszło prawie 2000l vervy ... a kierownik i tak nie zadowolony ..
ODPOWIEDZ