[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Tematy o CB-radiach, antenach i pochodnych.
ODPOWIEDZ
beniu1

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: beniu1 »

kalafek pisze:
sobieraj10 pisze:Ja mam CB pod zapalniczke i jak wyjme kluczyk to dalej działa :-)


i wlasnie to moim zdaniem jest blad :-D moze zna ktos na to jakis patent albo wie jak zrobic tak zeby zapalniczka po wyjeciu kluczyka nie dzialala :-?

Dlaczego Bład dla mnie to jest leprze rozwiazanie
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: tony »

beniu1 pisze:Dlaczego Bład dla mnie to jest leprze rozwiazanie
do pierwszego "krawata" :-)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
rydmar12
Forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: 01 cze 2009, 21:23

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: rydmar12 »

ja u siebje mam radio MAGNUM MX plus antena HUSTLER koszt 240 zł odbiór rzeczywisty ok 10 km polecam :-)
Mariusz
Bodek

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Bodek »

Ja wożę Unidena 520 XL + antenka President Misouri 80 cm. Jak dla mnie wystarcza 10 Km łapie na spokjnie. Natomiast Mój ojciec wozi tą samą antenę z tym że ma radio Presidenta Johny II spisuje się lepiej być może że ma antenkę wyżej niż ja bo jeździ Kangoo
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: SMILE »

uniden 520 + sirio as 100 = git
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: Lucas »

Ja od roku używam popularnego Unidena Pro 520 XL połączonego z anteną Sirio ML-145.
Ani razu nie miałem problemu z odbiorem, a samo radio jest bardzo intuicyjne w obsłudze :)
Awatar użytkownika
sroczkin
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 16 sie 2009, 11:47

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: sroczkin »

witam
ostatnio zakupilem sobie zestaw radyjko MIDLAND ALAN 102 + antena SIRIO OMEGA 27
jestem zupełnym laikiem jeśli chodzi o sprzęt SB co sadzicie o takim zestawie jezdze tylko po trójmiescie i co jakis czas udaje sie do teściow w okolice braniewa czyli jade "7" co do zakupu kierowalem sie raczej budżetem :-/
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: peter174 »

zestaw wystarczajacy do amtorskiego uzytku od czasu od czasu ..
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
jarek_1981
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 26 sie 2009, 20:08

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: jarek_1981 »

A co myślicie o Alanie 78, TTI TCB770, ewentualnie Intek M790? Ma to być w miare nieduże i troche wyposażone radyjko. Do tego bym dokupił np. hustlera ic100 albo sirio ml145, co wy na to?
ADIWWL

[ALL] Jakie CB Radio kupić ?

Post autor: ADIWWL »

Podpowiedzcie mi co zakupić jako że w dniu wczorajszym ktoś mi uciął antenkę i tyle co ją widziałem aczkolwiek nie szkoda mi anteny tylko autka bo przy okazji pier....... :evil: porysował dach co mnie już zirytowało strasznie ,postanowiłem sprzedać radyjko bo musi być jakieś pechowe już 2 raz próbowano mi je ukraść ale do rzeczy szukam jakiegoś zestawu w granicach 350-450zł ważne żeby antena miała ponad 1m i podstawę magnetyczną radyjko musi mieć asc dobrze żeby nie było to tti nie byłem zadowolony z tej firmy co wybrać??
ODPOWIEDZ