Grzebanie nasze codzienne

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
marcinjanowski
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:29
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: marcinjanowski »

pomysłowość 1 klasa ;)
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: koti »

W dniu dzisiejszym postanowiłem odnowić plastikowe uchwyty w drzwiach. Wyczyściłem je papierem ściernym z pozostałości tej gumowej warstwy i pomalowałem czarnym lakierem strukturalnym. Efekt końcowy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, wyglądają jak nowe. Zobaczymy jak długo się to utrzyma.
Koszt:
- papier ścierny - 1 zł
- lakier - 23 zł
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: dany_2 »

Wczoraj i dziś zmiana podświetlania ze standardowego czerwonego na BLUE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wyniki tu :arrow: viewtopic.php?t=369
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Sony »

...a ja sobie dzisiaj wymieniłem pióra przy wycieraczkach , bo jak ostatnio do Łodzi jechałem to mnie chciało trafić tak mi pięknie stare zbierały :D

teraz czekam aż zima total odpuści i jadę do mechaniora na ogólny przegląd... Oj będzie się działo - portfel ucierpi :P

a bym zapomniał... koszt piór - 34 PLN
beniu1

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: beniu1 »

W piątek doszła mi osłonka na chalogen którą straciłem około dwa tygodnie temu przez królika
Koszt:50zł
jednak nie moge jej zamontowac bo wypada i w poniedzialek bede kąbinował jakos na początku chciałem przykleić ale niestety nie moge bo nie wymienie żarówki od chalogenu i chyba bede wciskal papier ścierny i powinno byc dobrze:):)
SAGAL

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: SAGAL »

ja w tygodniu troche pogrzebałem przy Tłumiku przy silniku od nowa wspawał mi mechanik nowa rurke ;] bo tamta juz pierdziała i troche tył wzmocniłem bo jest ciezki i bardzo mi spadał i gumy pekały wiec zrobiłem nowe wzmocnienia i wiecej gum ;] oto efekt

koszt 2x gumy od Mercedesa 28zł

Koszt Mechanika 80 zł
Załączniki
090315_145814.jpg
090315_145830.jpg
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: bartek »

wczoraj powrót na aluski :-)
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
Awatar użytkownika
Mario
Forumowicz
Posty: 178
Rejestracja: 25 sie 2008, 09:09

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Mario »

BARDZO DUZE PIWKO DLA PAVELO - poraz kolejny pomoc z jego strony okazala sie trafiona i bezbledna, wczoraj po nerwowej niedzieli i poszukiwaniu przyczyny zdechniecia tolka , okazalo sie ze do wymiany jest cewka zaplonowa, oczywisci wiem o tym dzieki Pavelo, przyjechal,sprawdzil pozamienial --- dzis zakup nowej i wymiana.
SAGAL

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: SAGAL »

dziś wziołem sie i wymieniłem podswietlenie rejestracji na diodowe białe i wewnatrz zmieniłem podswietlanie górne dla pasazerów nadiodowe niebieskie ;]

2 x komplet lampek diodowych 30 zł { niebieskie i białe }
Załączniki
090316_214826.jpg
090316_170401.jpg
090316_214808.jpg
Awatar użytkownika
sobieraj10
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 31 gru 2008, 14:15

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: sobieraj10 »

koledzy możecie mi podac kod żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjne w 1M?? Bo chciałbym zmienic na taka jak kolega SAGAL a nie znam oznaczen :-)
ODPOWIEDZ