[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
wierny62
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 01 mar 2010, 00:15

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: wierny62 »

drodzy koledzy, zakupiłem jakiś czas temu radio ALANA CD , jestem zadowolony z zakupu ale nurtuje mnie jedno pytanie... jest w nim opcja CD TEXT ? nie orientuje się za bardzo dlatego też pytam, chodzi mi dokładnie jak nagram płytkę cd i odpalam w radiu to mam track01,02 itd chciałbym, żeby pisał tytuł tracka, jest szansa ? z góry dzięki za info , pozdro
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: Sony »

wierny62 nie jestem pewien na 100%, ale ALANA CD jest podobną konstrukcją do AURY CD i niestety w AURZE takiej opcji nie ma, zatem w ALANIE na 90% również nie będzie. Jednak niech się wypowie ktoś mądrzejszy ode mnie ;)
wierny62
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 01 mar 2010, 00:15

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: wierny62 »

Sony pisze:wierny62 nie jestem pewien na 100%, ale ALANA CD jest podobną konstrukcją do AURY CD i niestety w AURZE takiej opcji nie ma, zatem w ALANIE na 90% również nie będzie. Jednak niech się wypowie ktoś mądrzejszy ode mnie ;)



dzięki za odp kolego, jeszcze jedno pytanie odnośnie radyjka ... nie potrafię ręcznie wyszukac stacji 87,9 fm radio Planeta Bielsko, jak szuka mi fali to omija i dopiero łapie coś powyżej 88.... jest jakiś patent na to? dodam, że na starym kaseciaku ta stacja odbierała idealnie hmm
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: Sony »

Niestety nie przypominam sobie, żeby była możliwość szukania ręcznie stacji (przestawiania fal co 0,5 MHz)... Jednak tutaj już może być różnica między radyjkiem AURA a ALANEM, więc nie chcę wprowadzić w błąd.
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: jonson22 »

oriętuje sie ktos w którym miejscu puścić kabel zasilający do skrzynki w bagażniku, chodzi mi o przejscie przez komore silnika? gdzieś jakas zaslepka itp?
maniek8631
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2010, 15:17

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: maniek8631 »

Radyjko- Blaupunkt Memphis Mp66
Głośniki- Seryne
Wzmacniacz- Blaupunkt 400 watt
Tuba- Blaupunkt


Brzmienie- piekne :)
Maniek
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: Kitaj »

jonson22 pisze:oriętuje sie ktos w którym miejscu puścić kabel zasilający do skrzynki w bagażniku, chodzi mi o przejscie przez komore silnika? gdzieś jakas zaslepka itp?


Było juz kiedyś pisane :-) Poszukaj jest taki czarny gumowy koreczek mozesz go albo wycignac całkiem albo zrobic dziure tak jak zrobilem ja. Ten koreczek jest nad pedałami pozniej przewód puscilem pod podstopnicą i dalej progiem aż do tyłu i puscilem miedzy siedzeniem a oparciem tylnej kanapy i gotowe :) Tylko zrób sobie jakis wylącznik jeszcze przy akumulatorze bo jak bedziesz musial wyciagnac wzmachol to mozna spalic bezpiecznik ten ktory sie montuje zaraz za akumulatorem ;-) No chyba ze zaizolujesz. Bo ja kiedys wyciagałem wzmacniacz odkrecam + dotknelo do blachy i błysneło :mrgreen: Zaglądam pod maske i bezpiecznik okopcony :lol:

Co do mojego audio to:
Radio - JVC KD-R401 (Piękny bass troche gorzej z sopranem ale dla przecietnego uzytkownika jak ja jest git :-) )
Głosniki seryjne Toledziakowe, graja pięknie :-)
No i w Bagazniku siedzi Tuba z firmy "krzak" mojego kumpla ponoc 150W w RMS
A zasila go Blaupunkt EMA 260 160W w RMS zmostkowany.
Jak na tą moc to gra nawet nawet (rejestracja sie trzęsie :mrgreen: ) ale ostatnio sie cos spierd****o bo wzmacniacz sie włacza i wylacza kilka razy na sekunde co objawia sie takim strzelaniem tuby, sprawdzałem juz przewody bo myslalem ze gdzies jest przerwany ale wszystko jest git wiec zostaje cos w wzmacniaczu raczej ale nie wiem co :-/
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: jonson22 »

Kitaj, a masz pedal gazu na linke? co do odłączania to w poprzednim samochodzie wyjmowałem te kable od radia i izolowałem plus i nic mi nigdy nie sprzeliło a jak nie chciałem by gral wzmak ( bo wiozlem psa) to tylko odpinalem kable co od radia szly :D:)
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: Kitaj »

jonson22 pisze:Kitaj, a masz pedal gazu na linke?


Nie a co ? ^^
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

[ALL] Jakie macie Audio w Toledo ?

Post autor: jonson22 »

to jak nie masz na linke to przy serwie jest przejscie :P bo rozumiem ze pusciles kabel prondowy w zaslepce od podłogi?
ODPOWIEDZ