Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

insane_rr, ja bym się nie nastawiał na rewelację za tą kasę. Mimo tego, że na szybkiej sprzedaży sprzedającemu zależy ze względów finansowych. Obejrzeć można, ale takie okazje należy z przymrużeniem oka traktować.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Pewnie, ze za ta kase i wiek auta nie ma co liczyc na rewelacje, ale chyba kupujacy jest tego swiadomy, inaczej poszedlby do salonu..Rozmowa z wlascicielem, ogledziny i ew.jazda testowa, taka kolejnosc zaproponuje, w przeciwienstwie do wiekszosci wystawionych aut wlasciciel nie ukrywa, ze auto mialo drobne przygody, np. na parkingu, co jest dla mnie normalne, podejrzany jest niski przebieg i nie wiem jak sie ma do tego interwal wymiany rozrzadu, ale moze wytlumaczenie jest w papierach widocznych na fotkach.

ps Ostatnio slyszalem ciekawostke o samochodach "bezwypadkowych", okazuje sie, ze prawie wszystkie uderzone spelniaja ta formulke, poniewaz wypadek zgodnie z definicja to kolizja z ofiara/mi smiertelnymi...Jednym slowem slowo smiec w kazdym ogloszeniu.
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: GangstaMarc »

szymekgd, aby rozmawiać o wypadku komunikacyjnym, któregoś z uczestników musi dotknąć uszczerbek na zdrowiu na okres powyżej 7 dni, śmierć lub ciężki uszczerbek na zdrowiu (tj. utrata mowy, słuchu, wzroku, zdolności płodzenia, ciężkie kalectwa, choroba długotrwała lub realnie zagrażająca życiu).

Pewnie stąd tyle bezwypadkowych aut :P
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

GangstaMarc, dokladnie i informacje w mediach o mozliwosci reklamowania i zwrotu takiego auta mozna sobie miedzy bajki wlozyc, tym bardziej, ze podobno zapadl juz pierwszy niekorzystny dla kupujacego wyrok...
insane_rr
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2011, 15:34

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: insane_rr »

http://otomoto.pl/seat-toledo-C20131199.html panowie a co myslicie o tym modelu....? cos cena niska ...
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Tylko cieszyc sie z ceny i jechac zobaczyc auto na zywo ;)
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Wyplosz »

kierownica wyruchana, mieszek również,brak plastiku pod schowkiem, wyposażenie fajne tak że jechać i sprawdzić można
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: dude88pl »

Jak ja kupowałem Tolka to w ogłoszeniu pisało że samochód jest bezwypadkowy i bezkolizyjny :-P
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
insane_rr
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2011, 15:34

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: insane_rr »

http://otomoto.pl/seat-toledo-zamiana-p ... 37016.html panowie co powiecie o tym modelu.. moze ktos byl ogladac... lub zna ktos z forum tego tolka...
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: bartekmk »

hm, ze zdjęć wygląda całkiem dobrze, wygląda że od osoby prywatnej. myśle że warto sie zainteresować. tylko ten spojler na klapie kwalifikuje sie do zrzutu;)
ODPOWIEDZ