Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szczepan
Forumowicz
Posty: 233
Rejestracja: 11 wrz 2011, 12:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Turek

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Szczepan »

loockas pisze:Zależy ile kierowca ma wzrostu i jak rozkłada fotel. Ja przy prawie 190cm niestety odsuwam bardzo daleko i miejsca z tyłu zostaje dla plecaka... ;) Jak moja żona znowu prowadzi to ja mógłbym spokojnie usiąść za nią :)

U mnie jest podobna sytułacja bo jak pisałem wyzej to tez mam prawie 190 wzrostu i za zoną tez moge smiało usiasc :)
Do tej pory smigałem astrą f z silnikiem isuzu i miejsca było akurat na nas czterech ide dzisiaj do kumpla przymierze sie do leona po posiada takiego i zobacze na zywo jak to wszytko jest.

[ Dodano: 2011-09-18, 14:50 ]
Co koledzy znawcy mogą powiedziec na temat tego seacika:
Seat toledo
jestem bardzo zainteresowany tym akurat egzemplarzem po pierwsze podoba mi sie wizualnie a po drugie mam tylko 100 klometrów zeby go obejrzec.
Jedno mnie tylko marwi ze to jakis komis jest.

[ Dodano: 2011-09-25, 09:36 ]
Znalazłem jeszcze jednego seacika tez akurat z Gniezna:
Toledo srebrne
rok młodszy od tego czarnego i 2 tys tanszy cos chyba za tani jak na ten rocznik :-/
fallout777
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2011, 09:36

Toledo II 1.9 110

Post autor: fallout777 »

Zamierzam zostać szczęśliwym posiadaczem T2 długo zastanawiałem się nad benzyną bądź dieslem z którym w poprzednim aucie francuskim miałem wiele problemów ale nie ma co porównywać dci do tdi, benzyniaki w Polsce są niestety w mniejszości i jak już są to w ubogim wyposażeniu, z kolei dieselka można sobie wybrać nawet pod kolor. Po długim namyśle zdecydowałem się poszukać diesla i chciałbym żebyście pomogli mi w wyborze. Wpadł mi przede wszystkim w oko ten oto egzemplarz http://otomoto.pl/seat-toledo-C20536986.html Czy warto wydać tyle kasy na niego?
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: bartekmk »

wyposażenie średnie ale można pojechać i obejrzeć, przejechać sie na stacje diagnostyczna, sprawdzic w jakim stanie turbo i jak bedzie wszystko ok to brać. ja za listopad 2002 a pierwsza rejestracja marzec 2003 zapłaciłem ~22k zł wiec tez chyba ciut za duzo.. na forum jest sporo tematow na co patrzec przy kupnie takze czytaj i wykorzystuj wiedze zeby nie trafic bubla.
Awatar użytkownika
damikr
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 06 maja 2011, 11:19

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: damikr »

Jedyne co mi nie pasuje w tym aucie to :
Stare znaczki z przodu i na kierownicy a z tyłu normalne nowe
2004r. to już obowiązkowo powinien mieć nowe znaczki a to jest trochę dziwne i może się okazać że nie jest bezwypadkowy a wręcz mógł być nieźle trzaśnięty skoro (jak na moje oko poducha wystrzeliła)
Ale zawsze warto podjechać, sprawdzić i zbić z ceny bo jest z czego bo trochę z ceną przesadził.
fallout777
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2011, 09:36

Toledo II 1.9 110 ocena

Post autor: fallout777 »

Proszę o ocenę tego egzemplarza, planują się wybrać go obejrzeć, ale może coś o nim wiecie
http://otomoto.pl/seat-toledo-C20612401.html
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: bartekmk »

po co za kazdym razem zakladasz nowy temat? jest juz odpowiedni w ktorym dopisujesz i tyle.
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: kornat »

Jak dla mnie coś kombinowany. Brak naklejek na pasie przednim, jeden kielich połysk drugi w połowie matowy, zderzak też tak coś nie bardzo pasuje.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: szymekgd »

Kupiony w Polsce, wiec mozna sprawdzic historie w ASO (podany vin), ale patrzac na mieszek (kiepskie ujecie) mozna podejrzewac wiekszy przebieg.
Awatar użytkownika
damikr
Forumowicz
Posty: 57
Rejestracja: 06 maja 2011, 11:19

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: damikr »

Ja jeszcze zauważyłem stary znaczek na air-bagu przez co można podejrzewać jakąś stłuczkę z wystrzałem poduchy. I brak naklejek na przednim pasie oraz chyba jakoś nie do końca spasowany zderzak i lampy jakieś te luki różnej wielkości.
insane_rr
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2011, 15:34

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: insane_rr »

http://moto.allegro.pl/seat-toledo-ii-1 ... 77314.html panowie zna ktos tego seacika..? moze kogos znajomego z forum
ODPOWIEDZ