Grzebanie nasze codzienne

Luźne gadki o wszystkim
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: jonson22 »

działa wszystko tak jak jest w aukcji? pokazuje błędy oraz opisy itp?

[ Dodano: 2010-03-11, 00:00 ]
dzis zrobione podświetlenie pokręteł nawiewu i wymiana bezpiecznika w radiu fotorelacje i pełen opis zamieszcze "Demontaż osłony i pokręteł temperatury, siły nawiewu " lub viewtopic.php?t=1767&postdays=0&postorder=asc&highlight=pokr%EAt%B3a+nawiewu&start=20
Gizmo
Forumowicz
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2010, 08:39

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Gizmo »

no to po kilku godzinach walki z miernikiem, lataniem między aute a biurkiem na ktorym rozebralem wlacznik awaryjnych, podswietlenie jego działa. nie obylo sie bez ingerencji w elektryke i podciągnieciu nowego zasilania, ale wszystko swieci i juz mnie nie drazni ;)
prawdopodobna przyczyna to upalenie/przerwani przewodu zasilajacego diode podswietlajaca magiczny trójkącik. na dzien dzisiejszy miejsce utraty "+"nie zlokalizowane.
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: jonson22 »

grzesiek998 pisze:a my dzis kola zmienilismy na letnie....mam nadzieje ze nie za wczesnie....


od jutra ma spaść śnieg więc może czas znów powrócić do zimowych :D:)
Bol3k

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Bol3k »

jonson22 pisze:działa wszystko tak jak jest w aukcji? pokazuje błędy oraz opisy itp?


Powiem szczerze, że nie miałem czasu na jakieś większe zagłębianie się.. ;) podłączyłem, odczytał błędy, ale nie sprawdzałem dokładnie co wyskoczyło tylko skasowałem i stwierdziłem, że jak coś się naprawdę dzieje to wyskoczy zaraz jeszcze raz... ale nic chyba nie jest, bo nic nie wyskoczyło po skasowaniu. Już tak kiedyś miałem i mechanik powiedział, że mam kiepski aku, po wymianie dopiero teraz pierwszy raz mi się stało a zmieniałem jakoś w listopadzie. Ogólnie kabel działa i jak ktoś chce to na maila mogę wysłać VAG-COM 409.1 po ang + polska instrukcja. Jeżeli ktoś posiada tego VAGa w wersji polskiej to bardzo proszę o kontakt :)

Pozdrawiam
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: jonson22 »

http://www.clubtt.pl/forum/topics24/vag ... vt2129.htm tu masz

[ Dodano: 2010-03-11, 12:44 ]
tu masz vaga http://chomikuj.pl/karodan

[ Dodano: 2010-03-11, 12:50 ]
Bol3k: który rok tego toledo masz ?
Bol3k

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Bol3k »

jonson22 pisze:http://www.clubtt.pl/forum/topics24/vag-com-4091-i-3112-crack-vt2129.htm tu masz


Thnx. Teraz już wiem, że 409.1 wersji PL nie było ;)

jonson22 pisze:[ Dodano: 2010-03-11, 12:50 ]
Bol3k: który rok tego toledo masz ?


W podpisie i pod avatarem jest napisane :P 2002 rok
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: jonson22 »

fakt slepy jestem:D:)
maciekbed25
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 02 sty 2010, 17:29

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: maciekbed25 »

A czy mogę szanownych kolegów poprosic o więcej info na temat tego VAGA czy dla przeciętnego posiadacza tolka jego zakup jest konieczny i czy do tego dają razem z kablem jakieś oprogramowanie do tego i jescze jedno czy bede umiał to obsługiwac a informatykiem nie jestem ani mechanikiem. Acha i jeszcze gdzie mogę znalkeźc takie urządzonko :-D
Bol3k

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Bol3k »

maciekbed25 pisze:A czy mogę szanownych kolegów poprosic o więcej info na temat tego VAGA czy dla przeciętnego posiadacza tolka jego zakup jest konieczny i czy do tego dają razem z kablem jakieś oprogramowanie do tego i jescze jedno czy bede umiał to obsługiwac a informatykiem nie jestem ani mechanikiem. Acha i jeszcze gdzie mogę znalkeźc takie urządzonko :-D


Przeczytaj kilka postów wstecz. Dałem link do aukcji, z której mam kabel i do sprzedającego. Kabel nie jest Ci niezbędny, ale jeżeli masz zapłacić za jednorazową diagnozę od 50zł w górę to lepiej te pieniądze wydać na kabel. Program jest prosty w użytku - wyświetla Ci nr błędu i sprawdzasz potem co dany nr oznacza. Często jest tak, że Ci wywala błąd a nic się nie dzieje (tak to już z elektryką) i wtedy kasujesz błędy i masz spokój.
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: koti »

W dniu dzisiejszym zamontowałem dysze do spryskiwaczy z Octavii 2. Wreszcie jakoś to psika.
Koszt 2 dysz 38 zł (jeszcze raz dzięki regii.kr).
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
ODPOWIEDZ