Grzebanie nasze codzienne

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: tony »

dziś wymiana baterii w pilocie :DDD koszt 8 pln :DDD
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
zorro00000

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: zorro00000 »

Witam !
Chciałem wymienić świece w toledo II 1,6 2000r. Czy jest to możliwe bez rozbierania kolektora? Jeżeli tak to bardzo proszę o poradę.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: tony »

zorro00000, przywitaj się na początek :arrow: viewtopic.php?p=23420#23420
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
marcinjanowski
Forumowicz
Posty: 174
Rejestracja: 30 gru 2008, 19:29
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: marcinjanowski »

wymiana świec - 31zł szt. - rabat ;)
w górach lekko przymroziło i tolek nie chciał od razu odpalic ;)
rydmar12
Forumowicz
Posty: 220
Rejestracja: 01 cze 2009, 21:23

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: rydmar12 »

wymiana płynu w układzie chłodzenia na PETRYGO 34.99zł 5 literków
Mariusz
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: bartek »

nowy aku: Varta Black 70 Ah, zimowe kapciuchy :-P
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
Awatar użytkownika
jarek_1981
Forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 26 sie 2009, 20:08

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: jarek_1981 »

w ostatni weekend dużo dlubałem przy tolku... i tak najpierw dokładka pod zderzakiem od wersji "sport", pokrowce na siedzenia i zimowe... znaczy gumowe dywaniki, tweetery przeniosłen z podszybia na słupki - duuuża różnica w jakości dźwięku, i na koniec białe tarcze zegarów, po zlożeniu wszystkiego padła jedna żarówka... pech :-D
Załączniki
toledo.jpg
adamwwy

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: adamwwy »

Dziś zamontowałem podłokietnik i chyba nadszedł czas podładowac akumulator przed zimą bo autko mało jeździ
Lysy999
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 15 paź 2009, 18:46

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Lysy999 »

U mnie wtym miesiącu troche się działo! Zaczeło się od wymiany akumulatora, ponieważ zimy jeszcze nie ma a ja już nie mogłem odpalić furki :-/ . Oczywiście na dodatek wiatrak przy chłodnicy zaczął tak głośno chodzić ( łożyska)-więc wymieniłem :-x . Odpala za pierwszym razem, chłodzi super (mam tu na myśli zamontowany wiatrak),ale musiałem też wymienić sonde lambda- ponieważ czasami wariowała (po podłączeniu do komputera spalanie było że......!, a dwa jeżeli już dobrze chodziła tak to nazwe to na krutko). Ale to nic- na koniec coś mnie tkneło i sprawdziłem kiedy był wymieniany rozrząd. Okazało się że już czas. No więc rozrząd wymieniony!!! Jeden plus w tym wszystkim że na jakiś czas z tymi podzespołami będę miał spokuj! I to tyle! ;-)
kamil880510
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2009, 21:50

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: kamil880510 »

Wymiana swiec zarowych, wymiana czyjnika temperatury, wymontowanie wzmacniacza antenowego, naprawa silniczka centralnego zamku a przy okazji rozebranych drzwi naprawa mikrostyku a tym samym lampeczki w drzwiach, naprawa prowadnicy szyby tylniej. Koszt 160zl swiece + 70zl czujnik temperatury, robocizna wlasna :D
ODPOWIEDZ