[1M] Kontrolka oleju

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
rafał1985

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: rafał1985 »

Kolego mam podobny problem w toledo II.Jeżeli dobrze Ci podpowiem to ja szukam nowego licznika.Po pierwsze podłącz go pod komputer i wykasuj błąd jak to możliwe.
Bodek

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: Bodek »

Albo odłącz i podłącz akumulator u mnie to zadziałało.
mari018
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2009, 10:11

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: mari018 »

u mnie nie ma komputera . odlaczenie aku nic nie daje pozdro . Może to jakieś czujniki
jaran
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2010, 18:51

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: jaran »

Ten sam problem miałem z moim ,często z tyłu na płycie puszczają lutowane ścieżki ,trzeba odkręcić licznik i spróbować znależć przerwę
mari018
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2009, 10:11

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: mari018 »

o ja ile roboty z tym bedzie a jeżeli sie okaże że nie to
jaran
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2010, 18:51

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: jaran »

no troche jest rozbierania
kugii
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2010, 17:39

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: kugii »

maniek1615 pisze:Witam mam tolka1 świcą mi kontrolki oleju i płynu po około 20 km gasną jak zgaszę silnik i ponownie uruchomię dalej się palą.Olej wymieniony czujniki oleju na filtrze też,styki przeczyszczone a smarowanie na górę widać idzie.Może ktoś z kolegów miał taki przypadek i go rozwiązał,to bardzo proszę o pomoc. POZDRAWIAM


sprawdz zegary tam jest kondensator i się na pewno rozlał i nie działa on odpowiadaza świecenie kontrolek oleju i płynu chlod.. koszt kondensatora około 1 zeta
wojna

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: wojna »

A ja mam taki problem w Toledo I 2.0 1992, że mi kontrolka oleju miga, gdy obrotomierz przekracza 2 tys obrotów, poniżej nie świeci... Olej wymieniłem ostatnio, czujnik oleju też. Silnie nie dawno(4 miesiące temu) przeszedł kapitalny remont.. Czy ktoś ma jakiś pomysł??
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: tony »

zacznij rozwiązywać problemy od lektury regulaminu forum :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
mari018
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 01 wrz 2009, 10:11

[1M] Kontrolka oleju

Post autor: mari018 »

rozebrałem licznik i wszystko jest ok Wymieniłem 2 czujniki oraz sprawdziłem ciągłość przewodów od czujników do kostki za licznikiem i też ok i kontrolka oleju caly czas świeci.. co może być tego przyczyną ?/
Ostatnio zmieniony 27 lip 2010, 12:31 przez mari018, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ