[ALL] Nowe nieseryjne radio

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
AndreV20

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: AndreV20 »

Ok dzieki bardzo popytam ;)
Awatar użytkownika
ziiksd
Forumowicz
Posty: 88
Rejestracja: 19 sie 2012, 10:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 AKL
Skąd?: Ostrołęka

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: ziiksd »

Mam prośbę do was może ktoś mi ktoś wysłać fotę jak w toledo wygląda radio CLARION CZ202 .
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: regii.kr »

vekos

JVC nie dziala po podlaczeniu

Post autor: vekos »

:573: Witam,postanowilem zmienic orginalnego kaseciaka na cos nowszego,konkretnie
JVC

Do starej Aur. wchodzily 3 kostki,podpiolem 2 ktore pasowaly do zlaczki od radia,ale nawet nie dalo oznak zycia :573:
zmienilem kabelki zolty i czerwony jak na forum bylo radzone,ale nadal zero odzewu ze strony JVC,nawet swiatla,dodam ze kiedy wpinam stare radio chodzi,pomocy :oops:
tyl
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Danielek. »

Do kosci od radia nie dochodzi ci zasilanie. Wez miernik i spr na ktorym pinie w kosci z auta jest napiecie i zamien piny w ktorejs z kosci.
vekos

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: vekos »

zmienilem,zolty z czerwonym,a niebiesko bialy przelozylem,na inny pin,dalej nic,tylko silniczek w radiu zabzyczal,radio jest nowe wiec nie powinno byc uszkodzane,bezpiecznik caly..
niestety nie posiadam miernika pod reka.
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: marek_igor »

raz się głowiłem co może być, że radio nie działa, zamieniałem żółty z czerwonym i nic... okazało się że żółty musiałem rozpiąć i dołączyć do czerwonego.

A no i w niektórych konfiguracjach nie będzie działać bez przekręconego kluczyka oczywiście.
vekos

Odpalilo

Post autor: vekos »

Dzieki za pomoc,dzis na 14 wiec jeszcze ogarnialem radyjko.zamiana nic nie dala,odpiecie tez,spiecie na 1 kolor czy to zolty czy czerwony tez,wiec na tzw"zywca" zmostkowalem zolty z czerwonym co dalo odpowiedni efekt,wlacza sie bez kluczyka i swieci,teraz ide sprawdzic czy gra odpowiednio,tylko znajde pena.Dzieki za pomoc i pozdrawiam


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: jest 1 mankament,centralka z pilota przestala dzialac;p jakies pomysly?

Edit by Sony
Kolor czerwony jest zarezerwowany dla administracji forum. Odnośnie centralki mamy odpowiedni temat na forum, więc się dopisz z zapytaniem.
Ostatnio zmieniony 01 lis 2013, 11:02 przez vekos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Dawid1992P
Forumowicz
Posty: 383
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:28

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Dawid1992P »

Witam kupiem, nowe radio i mam pytanie czy seat ma złącze iso czy jakies swoje i potrzebne będzie przejsciówka? DO Kostek i Antenty bede potrzebować przejściówek czy dobrze mysle?
Awatar użytkownika
haszczu
Moderator
Posty: 3380
Rejestracja: 01 mar 2013, 18:50
Auto: Seat
Model: Leon 1.8T AUQ
Skąd?: Pilzno

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: haszczu »

Dawid1992P, Masz 3 kostki: jedną od zasilania, druga od wyjścia na głośniki a trzecia do np wyświetlacza na zegarach, wejść na słuchawki w tylnej części tunelu. Są to kostki ISO
Było 1.8 20v AGN 125KM
Było 1.8 20VT AUQ 180KM
Było 1.9 TDI ASV 110KM
Jest Leon 1.8T AUQ 180KM
ODPOWIEDZ