[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
macsta12
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:15
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV+
Skąd?: Dęblin

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: macsta12 »

skrzysieks, Ja teraz mam blaupunkta london 120 za 300 zł, i aura cd grała lepiej.
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: vwir »

skrzysieks pisze:Okey :D Porównamy i może sobie kupie Aure CD przynajmniej orginalne dalej będzie ;)

Miałem aure kaseciaka i grała bardzo ładnie, teraz mam aure cd i też gra ładnie. Najfajniejsze w oryginalnym radio jest to, że idealnie komponuje się z deską i pasuje na szerokość, więc nie trzeba po bokach wstawiać żadnych wynalazków.
kunik91
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:24

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: kunik91 »

Witam, kupiełem ostanio na forum radio kaseciak seat brisa, i mam problem z zakodowaniem stacji, tzn nie moge ich zakodować, wpisuje poprawny kod i to samo dodatkowo wyskakuje error3, doradzi mi ktoś jak sie z tym uporać?
Naprawa klamek bagażnika, nowe odlewy
lipto0n
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:08

Kaseciak aura- działam kiedy chce ;)

Post autor: lipto0n »

Witam,

mam problem z kaseciakiem Aurą ;) Otóż jak kupiłem samochód radyjko nie działało, ale specjalnie na to nie zwracałem uwagi. Po telefonie do miejscowego speca wycenił naprawę na 200-300zł, trochę mnie przytkało, bo myślałem, że to drobiazg...

Otóż radyjko prawdopodobnie nie łączy w którymś miejscu... stojąc w miejscu i dociskając radyjko do konsoli słychać taki jakby skok napięcia i radio z narastającą głośnością zaczyna grać. Jeżeli tylko je puszczę, to słyszę "pstryk" i koniec- radio nie gra. Warto chyba wspomnieć, że co ok. 5 sek. występuje taki "pyk"(występuje, gdy radyjko nie gra)- jakby zgnieść oczko folii bąbelkowej :)

Moje pytanie, w czym może tkwić problem? Moje przypuszczenia są trafne? Coś nie łączy? Kable wpinane z tyłu radia? Coś w środku?

Chciałbym się jakoś mentalnie przygotować, ponieważ autko praktycznie cały czas jeździ, więc chciałbym to zrobić od ręki.

Dopiero jutro dorwę "klucze" do wyciągania radyjka także nie miałem okazji dziś sprawdzić co i jak.

Pozdrawiam : )
Ostatnio zmieniony 03 mar 2013, 19:24 przez lipto0n, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kuzio
Forumowicz
Posty: 674
Rejestracja: 30 mar 2012, 19:10
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ALH+
Skąd?: Siemianowice Śląskie

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: kuzio »

jc to moje Ci moge odstąpić w pełni sprawce za 20zł tylko nie znam kodu do niego dlatego wymieniłem na inne bo nie chciało mi się bawić w rozkodowywanie ;)
Nie wkładam pieniędzy w starego złoma, wkładam serce w pasję

MOJE TOLEDO: http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=622 ... sc&start=0
lipto0n
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:08

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: lipto0n »

jeżeli z radiem coś nie tak, to dam znać :) na chwile obecną mam nadzieję, ze to nic poważnego... :)
skrzysieks
Forumowicz
Posty: 819
Rejestracja: 07 sty 2012, 09:05
Auto: Opel
Model: Insignia
Skąd?: Krosno

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: skrzysieks »

Za 60 zł moge ci opchnąć Brisę ;) z kodem :D
lipto0n
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:08

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: lipto0n »

Z tego co mi wiadomo, to nie jest dział giełda...
Online
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3171
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: DzieX »

Kolego wyjmij to radio i zobacz czy łączą wtyczki z tyłu. Pamiętaj że klucze wkłada się tym wcięciem do wewnątrz.
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
lipto0n
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:08

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: lipto0n »

Cholera... :) Tak mnie kusi żeby iść teraz i to oblookać :) Idzie to wyciągnąć pilnikami do paznokci? Jakimiś blaszkami podobnymi?
ODPOWIEDZ