[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: Sony »

A ja znam fachowca jakich mało o nicku Pavel, który robił coś takiego na II zlocie TCP u kolegi Bodka, u mnie też próbował, ale nie trybiło.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: Roxon40 »

No to nie wiem od czego to zależy jak widać nie wszędzie to działa. U mnie wręcz rozkodował się klucz :mrgreen: :mrgreen:
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Lukas2010
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 03 kwie 2011, 12:26

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: Lukas2010 »

mobile ja tez mam problem z centralnym zamyka mi sie i otwiera nieraz wogole nie moge sie dostac do auta powiedzcie mi czy warto sie w to bawic czy zalozyc centralke i dodatkowe piloty badz (scyzoryk)?? i czy dodatkowa centralka bedzie dizlac poprawnie z orginalnym systemem centralnego ?????
Seat It's my Life
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: bartekmk »

otwierając z pilota centralny musze kliknac dwa razy zeby otworzyły sie wszystkie drzwi inaczej otwierają sie tylko od kierowcy.. miał ktoś podobnie? słyszałem że to może być w komputerze tak ustawione tylko nie umiem sie doszukać jak to zmienic..
Awatar użytkownika
peter174
Zasłużony
Posty: 634
Rejestracja: 01 sie 2008, 13:24
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASZ
Skąd?: Białystok

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: peter174 »

kwestia ustawien z tego co pamietam w module komfortu
[center][you] jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
mlody158
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:59

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: mlody158 »

Roxon40 pisze:Byłem u osoby co dość dobrze ogarnia temat VAG i z klaksonem to nie działa nie wiem czy nie ma być czasem inny moduł komfortu z dodatkową syreną.


u mnie działa wszystko ładnie pięknie ale wole żeby tylko mrugnęły światełka, oczywiście można się bawić jak kto lubi, Toluś czerwiec 99r.
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: tomektak »

bartekmk pisze:otwierając z pilota centralny musze kliknac dwa razy zeby otworzyły sie wszystkie drzwi inaczej otwierają sie tylko od kierowcy.. miał ktoś podobnie? słyszałem że to może być w komputerze tak ustawione tylko nie umiem sie doszukać jak to zmienic..


Należy zmienić kodowanie modułu komfortu.
greg605

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: greg605 »

a ja rzuce odrazu trzy problemy w jednym poscie :P
1. nie zamyka mi auta z kluczyka ( z pilota działa ) jakies pomysly jak to naprawic?
2. nie zawsze mi zamknie drzwi od kierowcy. ale ostatnio jak robiłem szybe to mi sie chyba przegiął ten pret który idzie od rygielka do zamka ma ktos jakies wymiary tego? albo mozna to gdzies dokupic?
3. nie swieci mi oswietlenie kabiny po otworzeniu drzwi. to pewnie micro padnie bo czasem tam cos łapie ;p ale na allego sa z 3 wejsciami na kabelki hmm.. poasowało by do mnie?
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: tomektak »

Wystarczy zapewne tylko poprawić luty w elektronice zamka - nie trzeba raczej wymieniać włączników. Niestety VW lutował bezołowiowo i teraz są problemy.
Awatar użytkownika
voyager2550
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:19

[1M] Centralny zamek - problem z działaniem

Post autor: voyager2550 »

bartekmk pisze:otwierając z pilota centralny musze kliknac dwa razy zeby otworzyły sie wszystkie drzwi inaczej otwierają sie tylko od kierowcy.. miał ktoś podobnie? słyszałem że to może być w komputerze tak ustawione tylko nie umiem sie doszukać jak to zmienic..


U mnie tak właśnie jest. Podobno zrobione to jest po to, aby siłowniki w pozostałych drzwiach się nie zużywały. Gdy jeździsz sam to nie potrzeba Ci otwierać wszystkich drzwi.
ODPOWIEDZ