[ALL] Nowe nieseryjne radio

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
turo204
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 16 mar 2012, 10:07

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: turo204 »

Pozwolę się dokleić.
Kiedyś sobie kupiłem radio DALCO (proszę się nie śmiać ;p miało USB) i gdy wsadziłem oryginalne radio na kasety aura różnica była o wielkie WOW.

Zebrałem się w sobie i myślę o radio Pionier deh-4400bt.
Za przemawia:
- Firma
- Cena
- USB
- Bluetooth

Tylko nie wiem jak to będzie grało... Chciałbym uzyskać efekt jak na oryginalnym, może ktoś ma porównanie?

Głośniki mam raczej oryginalne wszystkie.
Jeździłbym na oryginalnym, ale transmiter szumi i wyszukać wolną częstotliwość w mieście to masakra. No i brak wyjścia na tubę/wzmacniacz.
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: Danielek. »

U siebie mam cos takiego m.ceneo.pl/produkt,10646425.htm po wystrojeniu gra duzo lepiej niz aura i najwazniejsze ze podswietlenie jest takie samo jak deski rozdzielczej.
turo204
Forumowicz
Posty: 55
Rejestracja: 16 mar 2012, 10:07

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: turo204 »

Danielek. pisze:U siebie mam cos takiego m.ceneo.pl/produkt,10646425.htm po wystrojeniu gra duzo lepiej niz aura i najwazniejsze ze podswietlenie jest takie samo jak deski rozdzielczej.


Cena taka sama jak pioniera, tyle że bez bt...
sam nie wiem... fajnie by było jakby był bt
Awatar użytkownika
misiekbig
Forumowicz
Posty: 365
Rejestracja: 03 kwie 2012, 22:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Grójec

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: misiekbig »

Ja mam u siebie coś takiego http://www.ceneo.pl/1951973 i mogę polecić to radio z czystym sumieniem, gra naprawdę dobrze a podświetlenie jest identyczne jak w samochodzie.
dziobii
Forumowicz
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2012, 16:19
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Chełm

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: dziobii »

turo204 pisze:Zebrałem się w sobie i myślę o radio Pionier deh-4400bt.

(...)

Tylko nie wiem jak to będzie grało... Chciałbym uzyskać efekt jak na oryginalnym, może ktoś ma porównanie?



Stoję przed identycznym wyborem i myślę, że się na niego zdecyduję, bo wcześniej miałem dużo prostszy model DEH-2000P, który grał najładniej jakościowo spośród innych radyjek, a miałem okazję sprawdzić wyższe modele SONY i JVC (ale nie miał wyjścia na wzmacniacz, BT ani USB).

turo204, gdybyś zakupił to daj znać jak to to się sprawuje!



edit:
Nabyłem używanego Pioneera DEH-7300BT i do tego skrzynię i wzmacniacz Alpine'a. Czekam na wolny dzień aby to złożyć i myślę że mała fotorelacja nie zaszkodzi ;)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2013, 14:33 przez dziobii, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
szybki1
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: 10 lut 2013, 09:48
Auto: -
Model: -
Skąd?: Auschwitz

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: szybki1 »

http://www.ceneo.pl/14888510
Ja ostatnio kupiłem nowe JVC, cena dobra gra bardzo ładnie, podświetlenie czerwone, usb i aux też jest także polecam.
mateuszpce
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2013, 14:13

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: mateuszpce »

witam dostalem wlasnie Pioneer dm p77mp
http://allegro.pl/show_item.php?item=3150353042

Cenie sobie dobry dzwiek zarowno w domu jak i w aucie, a ten model polecali na audiostereo.pl

Generalnie poszukuje kogos z Łodzi kto posiada klucz do wyjecia kaseciaka aura oraz pomoze w zamontownaniu pioneera, w car audio jestem zielony, siedze bardziej w sprzecie stereo dla domu :)

Kostka iso ze zdjec bedzie pasowac ktos sie orietuje ?
Awatar użytkownika
leeon
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Rzeszów

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: leeon »

mateuszpce pisze:witam dostalem wlasnie Pioneer dm p77mp
http://allegro.pl/show_item.php?item=3150353042

Cenie sobie dobry dzwiek zarowno w domu jak i w aucie, a ten model polecali na audiostereo.pl

Generalnie poszukuje kogos z Łodzi kto posiada klucz do wyjecia kaseciaka aura oraz pomoze w zamontownaniu pioneera, w car audio jestem zielony, siedze bardziej w sprzecie stereo dla domu :)

Kostka iso ze zdjec bedzie pasowac ktos sie orietuje ?


Kostka bedzie pasowac p&p.
Radio wyjmiesz jakimś wąskim nożykiem (ja tak robiłem)- wciskasz raz w jeden, raz w drugi zaczep, wkładasz palec w miejsce kasety i ciągniesz do siebie. :mrgreen:
mateuszpce
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 25 lut 2013, 14:13

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: mateuszpce »

dzieki za pomoc, udalo sie, pozyczylem na chwile klucze ze sklepu gdzie kupilem ramke, kable w kostce iso dzialaly ale pioneer dmp 77 nie trzyma mi ustawiec :/ za kazdym razem jak gasze auto to musze pozniej ustawiac radio, zle podlaczylem jakiej kable ?
Awatar użytkownika
primosz88
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 24 sie 2011, 21:23

[ALL] Nowe nieseryjne radio

Post autor: primosz88 »

tak,są dwa kable w których jest +,w jednym jest prąd cały czas ( pamięć ) a w drugim po przekręceniu kluczyka (przeważnie kolory żółty i czerwony)


[ Dodano: 2013-04-09, 10:29 ]
pewnie jak wyciągniesz kluczyk to radio gra nadal ?
primosz88
ODPOWIEDZ