Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
łapek
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2008, 21:50

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: łapek »

od strony kierowcy mam. cąła prawa strona sucha jest. Pod pyłkowym sucho.
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: Kitaj »

A ja dopiero dzisiaj zauwazylem pewną ciekawostke :-D
Jak składacie juz drzwi i wsadzacie linke z tym cypelkiem w zewnętrzną klamke to nie naciągajcie jej... ja ją na początku załozyłem za luzno i drzwi sie dosyc ciezko otwierały a pozniej na maxa naciągnełem tam na tych ząbkach, sprawdzam i chodzi idealnie wiec zostawilem. Dzisiaj rano pojechalem do miasta zamknełem centralnym zamkiem przychodze z powrotem otwieram i dupa :lol: Ciągne za klamke ale lata luzno jakby były zamkniete. Próboje z drugiej strony i to samo tez sie nie da, troche sie wystraszylem ale otworzylem tylne drzwi i wlazłem do auta przez tył. Drzwi nie mozna było równiez otworzyc ze srodka. Zajechałem tak jakos do domu i domyśliłem sie że to moze ta linka ale zeby ją wyregulowac to musze mieć drzwi otwarte a sie nie da :mrgreen: Juz taki lekko podłamany nie wiem co robic ale przyszedł tato i z piąchy jeb w drzwi i wiecie ze zadziałało :shock: :-D Najpierw jedne a potem drugie tak otworzył. Tak ze pamiętajcie na przyszłosc ze jak wkładacie ten cypelek w klamke to wystarczy tylko tak zeby linka nie była luzna, poprostu ją leciuśko naciągnijcie tak tylko zeby nie wisiała i mozna zakładac i po robocie dla pewnosci zamknijcie centralnym i sprawdzie czy po otworzeniu drzwi centralnym da sie je otworzyć. Chwała Bogu ze robiłem tylko przednie drzwi bo jakbym robił tez tylne to by mi pozostała chyba tylko szmata na ręke i rozprawienie sie z szyba :mrgreen: Mina przechodniów pewnie byłaby bezcenna :-D I tak pewnie mieli niezły ubaw jak sie przeciskałem do auta przez tylne siedzenia ;-)
Koniec wykładu dziękuje dobranoc :mrgreen:
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: Szymek08 »

kolego łapek jak masz mokro od strony kierowcy a masz szczelne drzwi to leci Ci pewnie przez taka skrzynke z bezpiecznikami. Poszukaj w tym temacie ktos pare stron wczesniej umiescił zdjecie ktoredy to moze leciec. Albo nie masz zaslepek na podłodze pod autem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
łapek
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2008, 21:50

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: łapek »

No już wracałem sie na wczesniejsze strony. Bed edziałał z da puszką co pod podszybiem siedzi. uszczelni eja jeszcze raz na uszcz. typ p. I lukne czy gdzies ta masa co łączy grodz nie popekana jest. Jak pisał wcześniej ktoś.

[ Dodano: 2010-06-30, 22:48 ]
A pytanko takie. Plastikowe podszybie jest wklejone jakoś? czy tak mocno siedzi.
Hack

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: Hack »

Również dołączam się do pytania... I jak je zdjąć dokładniej ?
Awatar użytkownika
voyager2550
Forumowicz
Posty: 241
Rejestracja: 06 kwie 2010, 15:19

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: voyager2550 »

Tutaj macie odpowiedź ;)
viewtopic.php?p=39115#39115
bartol888

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: bartol888 »

ŁaPeK pisze:oD StRoNy kIeRoWcY MaM. cĄłA PrAwA StRoNa sUcHa jEsT. pOd pYłKoWyM SuChO.


Sprawdź sobie przelotkę przewodów na podszybiu( to taka skrzyneczka) lubi się tam uszczelka rozejść . Ja położyłem całą skrzynkę i jej dekielek na silikonie. Możesz mieć tez tak ze utleniła ci się uszczelka linki otwierającej przednia maskę. W moim przypadku tak było ze te dwa punkty poszczały wodę. Kolejna sprawa to być możne złe założona uszczelka drzwi na łączeniu . Wewnątrz uszczelki jest cienki pasek blach który lubi się wywinąć. W moim przypadku wcześniejszy właściciel próbował to uszczelnić ale źle założył uszczelki i lalo. Oczywiscie opcja z drzwiami tez sie pojawila. Tak wiec jezdzilem 3 tyg bez dywanu w srodku.
Poydrawiam
lipus_2005
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2009, 11:08

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: lipus_2005 »

Ktos wczesniej wspominal ze mozna naciac uszczelki jak to zrobic moze ktos dysponuje zdjeciem ?
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

lipus_2005, przeszukaj podstrony tam jest zdjecie :)
lipus_2005
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 29 gru 2009, 11:08

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: lipus_2005 »

No wlasnie szukalem i nic nie znalazlem
ODPOWIEDZ