Spoty - region łódzki

Spoty łódzkie
ODPOWIEDZ
ada

Spoty - region łódzki

Post autor: ada »

hej hej, nie dawałam znaku bo mnie nie było parę dni, a tam gdzie bywałam nie miałam dostępu do neta. Spot jak najbardziej aktualny jest. Myślę, że godzina jakaś popołudniowa, np.16 - czy tak Wam pasuje? I rozumiem, że 18-19 nadal? Proponuję, żeby się na początek umówić koło McD, tam łatwo trafić - z każdej strony trzeba się kierować na Wrocław. W razie czego pytajcie, 509 188 277.
Chętni:
1. oczywiście ja:)
Awatar użytkownika
Jimmy
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 lut 2009, 21:33
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Jimmy »

Jako, że ja mogę jechać tylko na sobotę, to wolałbym wcześniejszą godzinę np. 12. Załapiemy się wtedy na obiad. Możemy też dojeżdżać w miarę możliwości.
Chętni:
1. Ada
2. Jimmy
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Sony »

Ja z kolei dopiero 'wieczorkiem' dałbym radę. Gdzieś tak koło 17-18 pewnie.

1. Ada
2. Jimmy
3. Sony
4. ?.........?
Awatar użytkownika
szparagb
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:55

Spoty - region łódzki

Post autor: szparagb »

Ja jednak nie będę mógł jechać. Autko muszę zrobić, a pewnie jeszcze mi coś w nim wypadnie nieoczekiwanego. Udanego spota życzę i róbcie dużo zdjęć.
Awatar użytkownika
Jimmy
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 lut 2009, 21:33
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Jimmy »

Szparagb, szkoda, że odpadłeś. Zostało nas troje. Była już tolorandka, więc czas na tolotrójkąt ;-) . Z regionu zarejestrowanych jest 8 osób, może ktoś się dołączy? Może mlody znów przyjedzie.?. Zgłaszać się, bo to już jutro :!:
:!: :!: :!:
ada

Spoty - region łódzki

Post autor: ada »

Jako Pion Organizacyjny donoszę co następuje: młody nie przyjedzie, bo objawił mi telefonem, ze leży we w szpitalu, gdyż miał wypadek. Twierdzi, ze niby nic poważnego mu się nie stało. Poza tym nakazał mi przekazać, że popadł w czarną rozpacz z tytułu, że go nie będzie, a pragnął tego nad życie. I jeszcze, że nadrobi zaległości jak tylko opuści szpital. I jeszcze pozdrowienia przekazał i życzył udanego spota.
Czyli trójkącik mamy jak nic :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Sony »

Trójkąt Bermudzki :D Niech i tak będzie ;)
Awatar użytkownika
Jimmy
Forumowicz
Posty: 42
Rejestracja: 26 lut 2009, 21:33
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Jimmy »

Młody wracaj szybko do zdrowia. Spot bez Ciebie nie będzie już taki wesoły, ale damy z siebie wszystko.
Ada, jako, że przyjadę tylko na sobotę, to przyjadę tak na 12-13. Zjemy jakąś pizze na obiad i wypijemy piwko, tak aby do 20 wyparowało. Pokażesz mi ;-) Swoje miasto. Sony do nas dołączy jak tylko będzie mógł.
Nawigacje ustawiłem na rondo Pabianicka-Sienkiewicza. Jak dojadę, to zadzwonię.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Spoty - region łódzki

Post autor: Sony »

No ja będę Was molestował telefonicznie w godzinach koło 17-18 :D

Pracuję do 14, w domu będę koło 15, zjem obiad, odsapnę i ruszę w drogę. Zgłoszę się może koło Komfortu, naprzeciwko Playa albo n początku miasta przy wlocie zaraz, jest tam jakaś knajpa dla policjantów. Zdzwonimy się ;)
Awatar użytkownika
szparagb
Forumowicz
Posty: 170
Rejestracja: 02 maja 2009, 19:55

Spoty - region łódzki

Post autor: szparagb »

Wypijcie za szybki powrót do zdrowia Młodego w moim imieniu, oczywiście bezalkoholowym.
ODPOWIEDZ