Toledo II z silnikiem 1.6

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: szymekgd »

Wyjdzie, zreszta jezeli faktycznie caly byl malowany to wystarczy poszukac miejsca trudno dostepnego i tam sprawdzic kolor.
Awatar użytkownika
damian1231795
Forumowicz
Posty: 459
Rejestracja: 17 maja 2011, 22:46
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Kielce

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: damian1231795 »

A czy ta nie wyszlifowana szpachla czy coś podobnego nie świadczy o tym że był bity?
Załączniki
img4864ds.jpg
Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec???

Nic na siłę , lewy pas , gaz i płynę ......:)
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: vwir »

No ten to już przegiął na maksa :D damian1231795, idź sprawdź, czy przypadkiem Twój Tolek nie ma identycznie... Bo na przykład mój ma i to raczej jest normalne ;)
Śmieszy mnie, jakie niektórzy rzeczy wymieniają jako usterki. Nawet te słynne śruby na torxy - no przecież są zdjęcia uszkodzonego auta więc zapewne błotnik był odkręcany. Więc nawet jeśli te śruby są nieoryginalne to nic nowego to nie wnosi.
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: DzieX »

GangstaMarc pisze:
szymekgd pisze:Przestancie z tymi srubami, zastanowcie sie kto by dawal, jak nie fabryka, takie pokrecone sruby, nie prosciej przy robocie w garazu dac pod normalny klucz/nasadke i nie robic sobie problemu?


Raczej to Ty się zastanów czy fabryka dałaby takie śruby w tylko jednym egzemplarzu? To chyba jakaś edycja specjalna :565:

jak znajdziesz drugi (albo Leona) z takimi śrubkami to zwrócę honor ;-)


No tak, bo przecież Seat NIGDY nie miał w zwyczaju dawać w tym samym modelu różnych częsci :-D
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: GangstaMarc »

vwir, po to jest ten temat, aby inni napisali co im się nie widzi. To, że śruby są inne niż we wszystkich innych egzemplarzach 1M to raczej coś podejrzanego.
Skoro jesteś taki spostrzegawczy to czemu nie zauważyłeś, że w tym drugim (nieuszkodzonym) też są troxy. Więc to Twój post nic nie wnosi do tematu -> spam
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tomektak »

vwir pisze:przecież są zdjęcia uszkodzonego auta

buhahahahhahahahha.... i to niby jest argument, że "tylko takie leciuśkie muśnięcie było i dlatego pomalowaliśmy błotniczek... reszta to naprawdziunię jest nie klepany... Panie bierz Pan bo inni już dzwonili, że kupują i jadą po niego... " :-D
no doprawdy- wierzycie w takie fotki przy zakupie??
Było
Obrazek
Jest
Obrazek
loockas

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: loockas »

tomektak pisze:Ja szukając samochodu nie kierowałem się tym aby nie był bity, a raczej tym jak bardzo widać, że był bity :-P


Dokładnie. Szczególnie dużego wyboru w V5 nie było więc kryteria wyboru miałem dokładnie takie same ;)

Eh, szukacie auta ~10 letniego... Na prawdę są ważniejsze sprawy podczas wyboru takiego samochodu niż to czy był malowany... ;) A to, że prawie zawsze piszę bezwypadkowy to inna bajka. Nie dla każdego wypadek to wypadek... Są jeszcze stłuczki, przetarcia, gradobicia :P Grunt to auto względnie dobrze zrobione i sprawne mechanicznie ;)
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tony »

Czasami naprawdę lepiej kupić auto z silnikiem 1,6 czy nawet 1,4 ale w dobrym stanie technicznym (zostawiający 2 ślady) niż jakiś ulep z cudownym silnikiem i super wypasem co to kiedyś astrą było :lol:
reasumując lepiej jeździć wolniej ale po ulicy niż szybko i wypaśnie ale po warsztatach :DDD
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: tomektak »

tony pisze:Czasami naprawdę lepiej kupić auto z silnikiem 1,6 czy nawet 1,4 ale w dobrym stanie technicznym (zostawiający 2 ślady) niż jakiś ulep z cudownym silnikiem i super wypasem co to kiedyś astrą było :lol:
reasumując lepiej jeździć wolniej ale po ulicy niż szybko i wypaśnie ale po warsztatach :DDD

...i to właśnie staramy się wytłumaczyć... To że samochód około 10 letni był lżej lub mocniej bity to chyba powinno być jako pewnik. Pytanie tylko jak bardzo.

Zgadzam się - znalezienie v5 w dobrym stanie nie jest łatwe bo jak wiadomo nikt nie kupuje v5 aby jeździć do pracy lub z dzieciakiem i żoną...(sic! ja tak zrobiłem :-? )
Dlatego właśnie napisałem czym kierowałem się przy kupnie i nie kupiłem astry przerobionej na toledo... i nie mam żadnych wstawek z przystanku... i nie zostawiam 4 śladów... i nie jeżdżę wypaśnie po warsztatach... i nie jeżdżę wcale szybko (mimo v5 pod maską).
Poprostu zdrowy rozsądek przy zakupie. Szukając samochodu szukałem właśnie tego silnika i tego rocznika, więc nie zachwycałem się ani wypasem, ani "cudem" pod maską.
(Napisałem to jako oficjalnie urażony Twoją opinią Administratorze użytkownik Toledo v5 ;-) )
GangstaMarc

Toledo II z silnikiem 1.6

Post autor: GangstaMarc »

tomektak, luzuj :) tony ma raczej na myśl, że mając do wydania dajmy na to 15tysi (przykładowo) to lepiej kupić jakiś zadbany egzemplarz z 1,6 pod maską, niż jakiegoś ulepa z ARL'em do którego trzeba będzie dołożyć kolejne 5 koła aby dało się nim jeździć :)

Mam nadzieję, że o to chodzi.... a nie o to, że autka z 1,4 rządzą na rynku <zygi>
ODPOWIEDZ