Grzebanie nasze codzienne

Luźne gadki o wszystkim
bartek Garwolin

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: bartek Garwolin »

kornat pisze:
Gdzie taką można kupić?

viewtopic.php?t=2631&highlight=naklejki+klubowe


Dziękuję
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: kornat »

Daro_70 pisze:Dziś niedziela, jedyny wolny dzionek raz na dwa tygodnie co by przy autku pogrzebać. Tolek dostał dzisiaj, filtr powietrza i filtr przeciw pyłkowy. Nowe żarówki H7 Uniteca +30%, podobno wedłóg Auto Świata czołóweczka i do tego dobra cena. Zobaczymy jak bedą sprawowały się nocą. No i na koniec, wymieniłem sobie tylną półkę na wersje z roletą. W przyszłym tygodniu czeka mnie jeszcze wymiana oleju i bedzie git.

Możesz wrzucić zdjęcia jak świecą :?:
Daro_70
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 13 sty 2009, 13:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V AUS
Skąd?: Słupsk

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Daro_70 »

Powiem Ci kornat, że nie miałem jeszcze okzji przetestować żaróweczk. Dosłownie raz około 23-ej przejechałem sie ale przez miasto. W mieście "latarnie" świeca i niezbyt dało się jakąs różnice zauważyć. Jak będę miał chwilke to postaram się żeby jakieś fotki zapodać.
spec
Forumowicz
Posty: 842
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:44
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Rzeszów

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: spec »

Założyłem dziś te żarówki i akurat przetestowałem w nocy. Jak za tą cenę to jest naprawdę dobrze. Mam porównanie tylko do Osram Night Breaker, które mi się dwie na raz spaliły (jazda na halogenach w nocy nie jest fajna) i jest tak samo albo nawet i lepiej. Wydaje mi się, że chyba w lampie trochę bardziej na żółto wyglądają niż Osramy ale za to świecą na drogę biało. Zobaczymy ile wytrzymają ale za tą cenę chyba kupie je jeszcze raz.
Założyłem postojówki SMD - 9 led i one świecą na biało. Szkoda że nie ma żarówek H7 które by tak świeciły bo jednak przy ledach każda świeci na żółto. Zastanawiam się nawet czy nie wrócić do postojówek Blue Vision.
lolek
Forumowicz
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2009, 11:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Warszawa

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: lolek »

Montaz radia Alpine CDE 120 RR. Po fabrycznym duza zmiana.
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3172
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: DzieX »

Uszczelnienie pokrywy zaworów. Demontaż zderzaka, pasa przedniego, kolektora dolotowego i sryliona pobocznych przewodzików i rurek :-/
SEAT Toledo .:R32 4x4: forum facebook blog | VW Polo | RENAULT Laguna | SEAT Leon
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Sony »

Wczoraj wypieściłem Tolę za wszystkie czasy, mycie i pucowanie FULL pakiet :P

W dodatku dokleiłem listwę na prawych drzwiach pasażera z przodu, bo się odkleiła.

Wystarczyło trochę silikonu, rozpuszczalnika i po kłopocie :)
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: Wyplosz »

montaż podstopnicy z Audi TT, naprawa mikrostyków w dźwiach, montaż syczków z tyłu w drzwiach bo nie było, uszczelnienie tylnych drzwi, jeszcze tylko przód i będzie sucho:-D
- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
kuba88w
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 10 sty 2011, 16:40
Auto: Lexus IS 200
Model: 2.0 R6
Skąd?: Ustrzyki Dln.

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: kuba88w »

Uszczelnienie wszystkich szyb + regulacja zamka w klapie + montaż białych LED-ów w tarczach zegarów, efekt jak na razie bomba,świecą delikatnie ale zobaczymy jak będzie w nocy tylko muszę wyregulować sobie wskazówki :-P jeszcze bo lekko opadają

[ Dodano: 2011-06-26, 19:01 ]
Aha kurcze tak to jest jak się cos wykonuje w niedzielę, otóż przy zmianie LED-ów przy składaniu zegarów palec zjechał mi na wyświetlacz komputera i tylko usłyszałem zgrzyt.. Efekt? krecha od góry do dołu wyświetlacza + wylany ekran i na deser chińskie znaczki tak że ni chu chu nie rozkminie co mi pokazuje :-D :-/
I teraz pytanko czy mogę coś takiego dostać w serwisie czy żeby to mieć muszę kupić cały licznik z rozbitka ewentualnie anglika oczywiście z takich modeli, które miały komp pokładowy?

Sorry za OT
hehejol
Forumowicz
Posty: 191
Rejestracja: 07 sty 2011, 09:42

Grzebanie nasze codzienne

Post autor: hehejol »

Nareszcze przykleiłem podsufitkę z przodu ;-) Teraz jest tak jak powinno być. Za tydzień biorę się za czyszczenie tapicerki,foteli itp. :-) a no i dziś Tolek dostał pełny bak paliwa z Shell-a (oczywiście V-power) 8-)
ODPOWIEDZ