[ALL] Klimatyzacja

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: regii.kr »

musisz trochę zagrzać i zobaczyć
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: dominik »

jutro w pracy wjadę na montownie telewizyjną ... tam jest ciepło .. i zobaczę
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: Szymek08 »

Mi climatronik przestaje chodzic jak jest ponizej 3.5C na plusie i tak mam byc bo zeszłej zimy tez sie balem ze sie nie załacz ale panowie w ASO mi powiedzieli ze tak ma byc
wierny62
Forumowicz
Posty: 56
Rejestracja: 01 mar 2010, 00:15

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: wierny62 »

Koledzy takie głupie pytanie ;-) podaję linka ze zdjęciem pierwszym lepszym z neta http://i51.tinypic.com/ot12jq.jpg

i kumpel się kłócił ze mną iż zaznaczony na zdjęciu przycisk znaczy o tym, że mam w tolku kilme (chciałbym :D) a ja mu powiedziałem, że przycisk ten służy do zamknięcia obiegu aby powietrze z zewnątrz nie leciało i założyłem się o flaszke bo dalej się kłócił ;-) możecie potwierdzic moją tezę :> ?
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: Szymek08 »

mo pewnie ze to jest przycisk oz włączania obiegu zamknietego. Na przycisku od klimy jest symbol płatka śniegu - tak jest w grupie VW
siwy_a1
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2009, 01:25

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: siwy_a1 »

wierny62 potwierdzam :) Masz do zrobienia flaszkę :-D
siwy_a1
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: szymekgd »

Szymek08 pisze:mo pewnie ze to jest przycisk oz włączania obiegu zamknietego. Na przycisku od klimy jest symbol płatka śniegu - tak jest w grupie VW


Lub symbol "AC".
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: dominik »

Kolejny problem odkryty dawno ale zaczyna denerwować. Jak dam nawiew na auto to dmucha prawie z wszystkich wylotów oprócz środkowego nad radiem .... a jak dam na manuala aby wiało ze środkowych to wieje... a wiec moje pytanko brzmi: dlaczego środkowy nawiew nad radiem nie dmucha jak nacisne ,,auto" na panelu?
GangstaMarc

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: GangstaMarc »

dominik, środkowy nawiew się "otwiera" tylko gdy chcesz ochłodzić samochód. Gdy na zewnątrz jest zimno i grzejesz np 24 stopnie to daje tylko na szybę i boczne. Czemu tak jest i kto to wymyślił to nie wiem. Może ma to na celu to aby nie waliło nam suchym ciepłym powietrzem po oczach, a może ma się skupiać na szybach.
Jak ustawisz na LO czyli będziesz chłodził to będzie napierdzielać środkiem. Sprawdź.
Awatar użytkownika
dominik
Forumowicz
Posty: 1167
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[ALL] Klimatyzacja

Post autor: dominik »

[ Dodano: 2011-01-18, 20:22 ]
GangstaMarc, coś w tym jest ale troszke inaczej :) jak się climatronik włączy to wieje śrdokowy a jak nie ma gwiazdki na wyświetlaczu to nie wieje :( ale jeszcze jutro sprawdze jak się uda :) sprawdze jeszcze czy tak samo moją inni na spocie :evil:
ODPOWIEDZ