Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Luźne gadki o wszystkim
seeker84
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:06

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: seeker84 »

Auto wygląda ślicznie... aż za ślicznie.
Z doświadczenia wiem, że jeśli coś wygląda zbyt dobrze, trzeba się mieć na baczność, ale miejmy nadzieję, że tu tak nie jest.
Jeśli chodzi o mnie, to bym zadzwonił, jeśli masz blisko umówił się na oględziny.
Wspomniał, że przyjadę z mechanikiem i spytał, czy jest możliwość sprawdzenai samochodu na stacji diagnostycznej.
Jeśli autko naprawdę jest takie jak w opisie i facet nie będzie miał obiekcji co do mechanika, stacji diagnostycznej... można jechać i zerknac co i jak.
Takie jest moje skromne zdanie.
ODI
Forumowicz
Posty: 110
Rejestracja: 07 cze 2011, 20:33
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Jaworzno/Kraków

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: ODI »

PIOTREK52125 pisze:http://moto.allegro.pl/seat-toledo-sport-1-9-tdi-150-km-arl-bezwypadkowy-i3090890715.html
to autko nie z forum co o tym myślicie

przecież to tolek miśka z forum
http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.ph ... e354a43e13
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: vwir »

Na tym tolku doskonale widać, że zakładanie samego przedniego zderzaka od TSa nie ma najmniejszego sensu.
GangstaMarc

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: GangstaMarc »

Przy takiej dawce photoshopa to i ja wyglądam pięknie :582:
misiekk

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: misiekk »

Widzę że poniekąd zostałem wywołany do tablicy a więc odpowiadam:

- nie ma problemu z oględzinami w obecności mechanika lakiernika czy innego magika

- nie ma problemu ze sprawdzeniem autka na dowolnie wybranej stacji diagnostycznej


- gdy kupowałem autko ponad 3 lata temu wybór nie był przypadkowy bo poprzedzony oględzinami ponad 20 Leonów i Toledo.

- nie trzeba się jak ktoś napisał " trzymać na baczność bo auto jest za ładne" , zapewniam że jego stan jest wynikiem bieżącego serwisowania, pielęgnowania i dbania o to co jest pasją.


-
vwir pisze:Na tym tolku doskonale widać, że zakładanie samego przedniego zderzaka od TSa nie ma najmniejszego sensu.

( kwestia gustu ja mogę powiedzieć że mi nie podoba się zwykły...)

-odpowiadając na zadawane telefonicznie pytania- silnik, turbina i podzespoły są w idealnej kondycji, nie dolewam ani grama oleju miedzy wymianami, auto nie kopci ,

- jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to proszę zadzwonić chętnie odpowiem wyczerpująco na nurtujące pytania
Awatar użytkownika
nikos172
Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: 31 maja 2012, 16:07

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: nikos172 »

AMEN !! nie widze sensu robienia OT.

misiekk pisze:Widzę że poniekąd zostałem wywołany do tablicy a więc odpowiadam:

- nie ma problemu z oględzinami w obecności mechanika lakiernika czy innego magika

- nie ma problemu ze sprawdzeniem autka na dowolnie wybranej stacji diagnostycznej


- gdy kupowałem autko ponad 3 lata temu wybór nie był przypadkowy bo poprzedzony oględzinami ponad 20 Leonów i Toledo.

- nie trzeba się jak ktoś napisał " trzymać na baczność bo auto jest za ładne" , zapewniam że jego stan jest wynikiem bieżącego serwisowania, pielęgnowania i dbania o to co jest pasją.


-
vwir pisze:Na tym tolku doskonale widać, że zakładanie samego przedniego zderzaka od TSa nie ma najmniejszego sensu.

( kwestia gustu ja mogę powiedzieć że mi nie podoba się zwykły...)

-odpowiadając na zadawane telefonicznie pytania- silnik, turbina i podzespoły są w idealnej kondycji, nie dolewam ani grama oleju miedzy wymianami, auto nie kopci ,

- jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to proszę zadzwonić chętnie odpowiem wyczerpująco na nurtujące pytania
[center][you], zapraszam na Mazury[/center]
[center]Odwiedź galerię mojego Toledo[/center]
grzes
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 05 mar 2013, 13:38

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: grzes »

Znalazłem coś takiego. Chyba warto jak ktoś chce obniżać na wiosnę :-)
http://allegro.pl/hr-sprezyny-sportowe- ... 86621.html
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: mariusz88 »

cena atrakcyjna :) szkoda tylko, że z leona bo koledzy coś pisali, że leon jest cięższy itd...
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: Roxon40 »

Itd, itp a ja mam takie u siebie więc nie wiem o co chodzi :)
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
spec
Forumowicz
Posty: 842
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:44
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Rzeszów

Alle(dro)go.pl - ciekawe aukcje

Post autor: spec »

Już kiedyś to pisałem, różnica w nacisku na oś nie jest duża.
To używane sprężyny do zawieszenia, one też nie są dobierane laboratoryjnie do wagi a zawsze odchyłkę mają. Zalejesz pełny bak albo zapakujesz na tył teściową i zrobi CI się Leon.
Jak jest z tej samej płyty podłogowej - Golf 4, Octavia, A3, Leon, Toledo to będzie pasować.
Jedynie kierowałbym się podziałem silnik diesla / benzyna bo tu różnica może być znaczna.
ODPOWIEDZ