Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wyplosz
Forumowicz
Posty: 868
Rejestracja: 11 cze 2010, 12:01
Auto: TOLEDO 1M
Model: AGZ
Skąd?: Krosno / Rzeszów / Stalowa Wola

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Wyplosz »

- Miałeś kiedyś marzenia ??
- Tak miałem zostać kierowcą rajdowym
- I co ?
- I zostałem piratem drogowym :D
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

1. Auto nie ma banana (zaślepka miejsca gdzie mamy możliwość zamontowania ucha holowniczego).
2. Mam wrażenie jakby zderzak był trzaśnięty w miejscu wlotu powietrza do intercoolera.
3. Prawy boczny kierunkowskaz strasznie dziwnie wygląda (jakby go nie było).
4. Ciekaw jestem co to za kontrolka obok awaryjnych :) Wyłączanie poduszki z tego co wiem było od modeli 2003 po faceliftingu.
Może to NITRO :DDD
5. Na 5-tym zdjęciu (tym co przycisk widać od NITRO :D) jest też widoczne coś dziwnego na desce rozdzielczej. Ciekawe co to :P
6. Mieszek to po prostu porażka na całej linii, wygląda on co najmniej na przejechanie 300tys a nie 200 :/
7. Autko ma czujnik cofania (nie wspomniane w ogłoszeniu) czy po prostu zderzak był z jakiegoś powodu wymieniany ?
8. Oznaczenia z tylnej klapy widzę usunięte - się pewno nie podobały komuś :P
9. Brakuje zdjęcia silnika, poza tym w ogóle fotki dupiatej jakości.

10. Polecam obejrzeć autko kolegi z forum (pewne i dużo fajniejsze) -> viewtopic.php?t=3456

Pozdrawiam,
Sony :)
blazej25

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: blazej25 »

Fajny kolor z chęcią bym na taki sobie przemalował ;P
Wracając do tematu autko wygląda dobrze, w przebieg bym raczej nie wierzył z przodu brakuje zaślepki na zderzaku.
Myślę, że warto obejrzeć z bliska, cena chyba dobra- nie orientuję się jak stoją.
Wydaje mi się czy on ma czujnik parkowania? Pozdrawiam i udanego polowania ;)
The_GrabeK
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 21 paź 2008, 12:26
Auto: -
Model: -
Skąd?: Wodzisław

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: The_GrabeK »

Sony pisze:1. Auto nie ma banana (zaślepka miejsca gdzie mamy możliwość zamontowania ucha holowniczego).
2. Mam wrażenie jakby zderzak był trzaśnięty w miejscu wlotu powietrza do intercoolera.
3. Prawy boczny kierunkowskaz strasznie dziwnie wygląda (jakby go nie było).
4. Ciekaw jestem co to za kontrolka obok awaryjnych :) Wyłączanie poduszki z tego co wiem było od modeli 2003 po faceliftingu.
Może to NITRO :DDD
5. Na 5-tym zdjęciu (tym co przycisk widać od NITRO :D) jest też widoczne coś dziwnego na desce rozdzielczej. Ciekawe co to :P
6. Mieszek to po prostu porażka na całej linii, wygląda on co najmniej na przejechanie 300tys a nie 200 :/
7. Autko ma czujnik cofania (nie wspomniane w ogłoszeniu) czy po prostu zderzak był z jakiegoś powodu wymieniany ?
8. Oznaczenia z tylnej klapy widzę usunięte - się pewno nie podobały komuś :P
9. Brakuje zdjęcia silnika, poza tym w ogóle fotki dupiatej jakości.

10. Polecam obejrzeć autko kolegi z forum (pewne i dużo fajniejsze) -> viewtopic.php?t=3456

Pozdrawiam,
Sony :)


1. FAKT
2. FAKT
3. może to wina słabej fotki
4. z pewnością autoalarm ;)
5. to przy lusterku kierowcy to chyba z czujników cofania wyświetlacz
6. z mieszkiem przesadzacie zawsze. mam salonowego Leona też w domu i po 80kkm mieszek nadaje się do wymiany - kwestia tego jak to biegi wrzuca (mój ojciec zamiast za gałkę to łapie pod nią).
7. jak kolor jest dobrany ideał i w bagażniku nie znajdzie nic dziwnego po dźwignięciu maty to raczej dokładany. Swoją drogą kiszka ta robota :/
8. albo się nie podobały, albo był strzał w tył i akurat po malowaniu nie chciało się nikomu równo doklejać - łatwiej wytłumaczyć, że się zdjęło, niż dlaczego jest krzywo
9. FAKT
10. bardzo, bardzo FAKT

:)
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: bartek »

jak nie dalej jak 50km to można podjechać ;-)
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

The_GrabeK pisze:4. z pewnością autoalarm ;)

Hmmm... Możliwe, jednak w aukcji nie ma w opisie żadnej informacji o autoalarmie w tym pojeździe.

The_GrabeK pisze:5. to przy lusterku kierowcy to chyba z czujników cofania wyświetlacz
Też o tym pomyślałem, no ale jeśli jest autoalarm i czujniki cofania to znaczy, że opis robiony na odwal się :/

The_GrabeK pisze:6. z mieszkiem przesadzacie zawsze. mam salonowego Leona też w domu i po 80kkm mieszek nadaje się do wymiany - kwestia tego jak to biegi wrzuca (mój ojciec zamiast za gałkę to łapie pod nią).
Z jednej strony on jest po prostu OBDARTY! Taki paskudny mieszek widzę po raz pierwszy :) Ja mam 180tys. przejechane i mieszek wygląda w miarę ok jeszcze. A tutaj poracha, choć fakt faktem pewno coś niecoś od sposobu wrzucania biegów zależy jego zużycie. Twój ojciec jest THE BEST :DDD
ostap
Forumowicz
Posty: 21
Rejestracja: 24 sie 2010, 18:35
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ALH
Skąd?: Biała Podlaska

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: ostap »

a moze

http://otomoto.pl/seat-toledo-tdi-110km ... 10224.html

[ Dodano: 2010-09-16, 22:04 ]
niestety jestem z tej części Polski gdzie wszedzie jest daleko i do poprzedniego miałbym niezły kawałek ale cóż moge sie pocieszyc ze oddycham ponoc zdrowszym powietrzem ;-)
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: bartek »

ostap, jak masz dobrego lakiernika - to ten lepiej się prezentuje chyba
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: Sony »

Łoooo Jezu i znowu punkciki :)

1. Przynajmniej koleś opisał co jest do zrobienia (a za granicą ludzie kupują nowe autko zamiast zrobić coś takiego i można za fajne pieniądze dorwać, mój chrzestny sprowadza więc wiem)...
2. Zderzak mam wrażenie że nie jest od diesla tylko od benzyny, bo nie ma wycięcia na intercooler. Zatem chyba coś grubszego było ;)
3. Przepraszam bardzo, a gdzie jest wycieraczka od kierowcy i pasażera :DDD ? Padłem xD
4. Klamka w tylnych drzwiach za kierowcą obdarta ze sreberka (czy tam chromu).
5. Silnik wymyty + brak oznaczeń na że tak to ujme wzmocnieniu pod maską.

Reansumując auto bite, do którego musisz dołożć 1800-2000zł celem opłat i rejestracji, do tego drzwi i błotnik do zrobienia. Ja bym odpuścił.

...a co sądzisz o autku kolegi, które polecaliśmy :) ?
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

Toledo II z silnikiem 1.9 (VP - pompa wtryskowa)

Post autor: bartek »

Sony, Ty to się marnujesz normalnie :-) powinieneś jako rzeczoznawca w PZMocie pracować :mrgreen:
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
ODPOWIEDZ