Kupujemy Laptop/Netbook

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
Exotic
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 17 maja 2010, 15:44

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Exotic »

bartekmk pisze:zastanów sie czy na pewno chcesz netbooka
Dokładnie. Do nawigacji owszem się nada, ale do gier czy oglądania filmów jak dla mnie nie bardzo. Za mały po prostu... Przemyśl swój wybór jeszcze raz pod względem komfortu dla siebie i oczu.
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Roxon40 »

Tak chcę teraz wożę 17 cali i nie jest taki poręczny trochę miejsca zajmuje a dostawczak to nie tir z wielką kabiną więc na moje potrzeby taki mały mi starczy nad tym już mocno myślałem :-) Po za tym ja tam za granicą nie mam tyle czasu żeby grać niewiadomo w co to tak na chwilę zagrać zajrzeć do neta jak będzie dobre wifi, sporadycznie rzucić okiem na film chociaż pasjonatem oglądania nie jestem tak więc wiem że najlepiej przydałby się 20 calowy ale mówię 17 mam w domu jak bardzo będzie mi przeszkadzał mały to zostawię go żonie a sobie zabiorę 17 więc dlatego chcę mały.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: bartekmk »

pojezdzij jeszcze troche to zobaczysz czy tak nie masz czasu za granica;)
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: dude88pl »

szymekgd pisze:
Sony pisze:dude88pl, ten Lenovo co podałeś to taki nieodbiegający zbytnio od oryginału zamiennik Sony w tańszej wersji hehe ;)


Lenovo to ibm wykupiony przez chinczykow, mam i polecam, poprzednio mialem 3y lata acera, tez pancerna konstrukcja, ale moim padly zawiasy i taniej bylo kupic nowego lapa.


a co w dzisiejszych czasach nie ma plakietki made in china :-P
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: szymekgd »

dude88pl, wykupili marke/technologie.
tonio99
Forumowicz
Posty: 71
Rejestracja: 05 gru 2010, 08:40

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: tonio99 »

ja tak sobie kiedyś podzieliłem sprzęt PC.
gry ,net, filmy itp - komp stacjonarny
net i filmy - laptop
net - netbook (teraz tablet)
oczywiście wszystko można skonfigurować tak że nfs i inne wymagające gry pójdą na laptopie, ale jak to na cenę się przełoży?
zastanów się do czego będziesz używał i dobierz odpowiedni.
powe88
Forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 lip 2011, 22:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 SR
Skąd?: Oleśnica

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: powe88 »

Ja przy kupowaniu nowego sprzętu zawsze zaglądam na forum pcformat. laptopy i stacjonarne z cenami i krótkimi opisami co do czego polecam bardzo. Patrzcie tematy z pogrubioną czcionką.

PC Format Forum
loockas

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: loockas »

Powiem ci mam od prawie dwóch lat netbooka z 10" i sobie bardzo chwalę. jednak czasem jest za ciasno na ekranie i klawiaturze. Przymierzałem się już do 12" i to jest świetny kompromis między mobilnością, a wygoda pracy. z 11,6" powinno być podobnie.

Wydajność szału faktycznie nie robi, ale zależy kto co i do czego potrzebuje. Ja jestem sieciowcem więc super wydajności jak grafik czy programista nie potrzebuje, a do rozrywki mam konsole. Ja będę niebawem szukał czegoś z 12" i na chwilę obecną rozważam głównie Asusy z serii 12xx, 1215 dość fajnie prezentują się cenowo i wydajnościowo.

Myślę, że taki sprzęt zastąpi mi stacjonarkę po podłączeniu monitora. Wcześniej miałem notebooka 15"4 i oddałem go żonie. Mobilność kiepska dlatego w zasadzie robi za stacjonarkę.

Jak pewnie zauważyłeś w 11-12" nie ma wielkiego wyboru. Dlatego oglądałem też 13,3" co też jest jeszcze rozmiarem na granicy mobilności. Tu jednak trudno coś ustrzelić sensownego poniżej 2k.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Roxon40 »

No to stałem się dziś szczęśliwym posiadaczem Acera sprawuje się dobrze potestuje trochę ale już na trasę coś mam :)
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
powe88
Forumowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 lip 2011, 22:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 SR
Skąd?: Oleśnica

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: powe88 »

Jak kupiłem laptopa dla kolegi i teraz mu zazdroszczę bo mi się strasznie podoba :) cena mała jak za takie dobre paramenty;) Posadziłem 7 ultimate 64 i zapierdziela że miło.

http://www.proline.pl/?p=ASUS+K73SV-TY032S8 ten model ale kolor brąz

tu ładnie widać kolory

http://www.youtube.com/watch?v=V4WZZOjDo78
ODPOWIEDZ