Kupujemy Laptop/Netbook

Luźne gadki o wszystkim
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: szymekgd »

Art pisze:Ja osobiście w domu ładuje do 100% i odłączam ładowarke, spadnie do 20-30% , podłączam. Jak narazie przez 2 lata bateria mi się tym hojnie odpłaca w praktycznie takim samym czasie pracy jak na początku:)


Kombinujesz, wyciągasz baterie i używasz lapka na zasilaniu sieciowym, od czasu do czasu wkładając baterię - tak jak w TDI przy wypalaniu nagaru :-D
Michal
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: jakub_bb »

szymekgd, hahah świetne porównanie baterii lapka do TDI :D :D :D bardzo mi sie podoba :D :D :D
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Art »

No nie wiem czy tak dokladnie kombinuje, bo ta opcje wlaczasz i nie patrzysz czy bateria jest czy nie , w kazdej chwili mozesz odpiac lapka i pojsc sobie, nie zdarzy Ci sie odciac zasilanie. Tak samo przy zaniku napiecia w domu nie zniknie Ci nagle Twoje ukochane forum Toledo Club Polska podczas pisania posta :D
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: szymekgd »

Art, laptopy mam od prawie 5u lat i nie było przedstawionych sytuacji, częściej bateria niespodziewanie zdychała ;)
Michal
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Art »

szymekgd, niestety czasem nie ma reguły;) u mnie np. Ojciec łamie te wszystkie zasady od 3-4lat a bateria dalej trzyma nienajgorzej. Skolei u mojej dziewczyny juz po chyba 2latach sie wykruszyla (wystepowaly problemy z przegrzewaniem- pewnie to przyspieszylo zuzycie)
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Kitaj »

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np350v5c-s08pl-w8.bhtml?gclid=CNyg39ypnLQCFUmN3godY1YAig

Będzie ok ? bo bede się wybierał po tego lapka :-)

Może uda mi się zjechać jeszcze te 100zł z ceny chociaż....
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Art »

Dobry model. Fajnie , ze matowa matryca i porty USB 3.0 . Cena tez trzeba przyznac ze bardzo dobre. W euro z tego co mi sie wydaje, to inne ceny w sklepach a inne w internecie. Sprawdz czy w Twoim miescie jest ten model i w jakiej cenie. Moze akurat bedzie w nizszej niz w sklepie internetowym;)
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: vwir »

Art pisze:W euro z tego co mi sie wydaje, to inne ceny w sklepach a inne w internecie. Sprawdz czy w Twoim miescie jest ten model i w jakiej cenie. Moze akurat bedzie w nizszej niz w sklepie internetowym;)

Z tego co się orientuję to mają takie same ceny w sklepie jak i w sieci. Możesz nawet w sieci zamówić z odbiorem w sklepie i wtedy masz na 100% cenę taką jak w sieci.
Model jak najbardziej ok, dobry wybór.
Zjechać z ceną jest chyba trudno, ale próbuj.
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Art »

vwir pisze:Z tego co się orientuję to mają takie same ceny w sklepie jak i w sieci.


To widocznie sie coś pozmieniało. Kiedyś jak u nich troche dorabiałem to były inne ceny na niektóre artykuły w necie a inne w sklepie (np. w necie coś jest w promocyjnej cenie a w sklepie nie) i wydaje mi się że nadal tak może być. Są też promocje, które np. są aktualne tylko przy zakupie przez internet (ostatnio rodzice kupowali pralkę, to zamawiając w internecie dowóz za pół ceny czy coś takiego, a w sklepie standardowa stawka).
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Kupujemy Laptop/Netbook

Post autor: Kitaj »

Lapek zakupiony :) Cena taka sama jak w sklepie tylko ten windows 8 mnie wyprowadza z równowagi :/ A teraz coś kombinują bo niby ten windows jest zainstalowany na jakiejś ukrytej partycji jeszcze w fabryce i ponoć format nic nie da.... Ktoś coś wie na ten temat? :-?
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
ODPOWIEDZ