[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Wszystko o elektryce w aucie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: OMEGA »

W etce tylko takie coś znalazłem.
Nie pod 18-cie będzie?
Załączniki
C1
C1
c2
c2
Black gold
qwerty67
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2012, 18:19
Auto: -
Model: -
Skąd?: Słubice

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: qwerty67 »

Szkoda, że nie ma w opisie co to to 18 :P

Btw, przy okazji wie ktoś może w które przewody się wpiąć zamykaniem/ otwieraniem, bo z kierunkami i domykaniem szyb nie będzie problemu.

[ Dodano: 2012-02-27, 17:03 ]
Dobra chyba mam :) Znalazłem na elektrodzie :) Jednak centralka jest koło bezpieczników http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1 ... ml#8936862

[ Dodano: 2012-03-03, 23:40 ]
Tak więć, założyłem centralkę, starej nie znalazłem ani koło bezpieczników ani za schowkiem, ale pod schowkiem były przekaźniki od centralki, tak wiec tam się wpiąłem, wszystko gra, jeśli ktoś by chciał pomocy to służę radą. ale Potrzebuje info na temat domykania, nie znalazłem nic na forum, założyłem temat, może ktoś pomoże? viewtopic.php?p=78342#78342
W żyłach benzyna w głowie olej w garażu Toledo
Bialy668

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: Bialy668 »

Witam gdzie można dokupić w miare tanio pilot do Seata Toledo II ?? i czy mozna go zaprogramować ?
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: OMEGA »

Bialy668 pisze:Witam gdzie można dokupić w miare tanio pilot do Seata Toledo II ?? i czy mozna go zaprogramować ?

Yyy allegro ?
Chodzi ci o programowanie immo ? czy kluczyka do modułu?
Vag da rade i najlepiej sprawdzić jaki moduł komfortu jest zamontowany i dokupi się kluczyk.
Widziałem ori nówki 3 przyciskowe za 70zł
Black gold
Stach

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: Stach »

Witam mam taki problem posiadam pilot HELLA 5FA 007 680 433MHz z dwoma bateriami w środku CR2016, działało w nim tylko zamykanie i to sporadycznie, byłem u elektryka mówił że napraw będzie kosztować min. 100zł. Poszukałem i znalazłem taki sam działający pilot za 45zł więc go kupiłem. Gdy go dostałem numery sie zgadzały też było 433MHz ale po otwarciu okazało się, że w środku jest jedna bateria CR2032 a na takiej zielonej karteczce pisze 434MHz. Próbowałem go zaprogramować według instrukcji jakie tu znalazłem ale bez rezultatów, sprzedawca zapewniał że na pewno będzie działać bo ponoć już takie sprzedawał.
Mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim czymś, czy ten pilot będzie u mnie działał i czy macie może sprawdzone instrukcje jak go zaprogramować??
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: OMEGA »

Stach pisze:Witam mam taki problem posiadam pilot HELLA 5FA 007 680 433MHz z dwoma bateriami w środku CR2016, działało w nim tylko zamykanie i to sporadycznie, byłem u elektryka mówił że napraw będzie kosztować min. 100zł. Poszukałem i znalazłem taki sam działający pilot za 45zł więc go kupiłem. Gdy go dostałem numery sie zgadzały też było 433MHz ale po otwarciu okazało się, że w środku jest jedna bateria CR2032 a na takiej zielonej karteczce pisze 434MHz. Próbowałem go zaprogramować według instrukcji jakie tu znalazłem ale bez rezultatów, sprzedawca zapewniał że na pewno będzie działać bo ponoć już takie sprzedawał.
Mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim czymś, czy ten pilot będzie u mnie działał i czy macie może sprawdzone instrukcje jak go zaprogramować??

Te piloty z zieloną karteczką był zdaj się po 2002 czy 2003r do nowszych toledo/leonów (chyba z modułem 1C0 959 799 F ).
Skoro próbowałeś programować i nie działał to raczej nie zadziała (programowałeś vag`iem? jak nie to spróbuj i przy okazji sprawdź jaki masz nr. modułu komfortu).
Black gold
Stach

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: Stach »

Dzieki, jak na razie programowałem manualnie, ale spróbuje vagiem ale wątpie
siwy_a1
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2009, 01:25

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: siwy_a1 »

Stach ważne jest to, co masz napisane na tej karteczce. Fabryka zakładała widełki z takimi napisami na obudowie, jakie im się wzięły ;)
siwy_a1
Awatar użytkownika
hant2
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:33
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9TDI ASV
Skąd?: Podkarpacie/Brzozów

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: hant2 »

Skoro mowa o kluczykach, to ja również mam pytanie.
Jak mogę sprawdzić na jakiej częstotliwości ma nadawać pilot w kluczyku?
Nie mam pilota, a zastanawiam się nad dokupieniem, tylko nie wiem na jakiej częstotliwości ma pracować.
Mogę to jakoś sprawdzić/odczytać z jakiegoś elementu w samochodzie?
Tolek z 2001r. asv 1.9TDI 110km
Awatar użytkownika
misiekbig
Forumowicz
Posty: 365
Rejestracja: 03 kwie 2012, 22:05
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Grójec

[1M] Pilot kluczyka - programowanie i inne

Post autor: misiekbig »

Wystarczy wiedzieć jaki ma się numer modułu komfortu. jesli podasz go na forum to ci powiem jaka częstotliwość. A ogólnie po 2000r były piloty 434mhz
ODPOWIEDZ