[ALL] Nowa antena dachowa

Wieksze felgi, spojler, ciemne szyby to wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
tomoziomo
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:36

[ALL] Nowa antena dachowa

Post autor: tomoziomo »

aha no spoko rano powalczę, no ale druga reka trzymasz bebechy zeby z przypływu mocy nie wyrwac ? czyli tylko w pozycji pionowej przechylajac w lewo i w prawo ( tzn w strony kół a nie maski przód =tył)
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

[ALL] Nowa antena dachowa

Post autor: marek_igor »

wogóle nie przechylam ,na boki bo wg mnie to nic nie daje, trzeba poprostu na siłę przeciągnąć tego grzyba. Staję na oponie, lewą trzymam podstawkę a prawą nie szarpię tylko chwytam całą ręką na samym dole bata i kciukiem oraz palcem wskazującym "odpycham" rękę od podstawki anteny :) trzeba użyć trochę siły. Ja obrałem taki patent i już kilku osobom to wyciągałem ;)
Awatar użytkownika
tomoziomo
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:36

[ALL] Nowa antena dachowa

Post autor: tomoziomo »

aha no to tak spróbuje dzisiaj, i dam znac jakie były efekty a jak sie wkurzę i pociagne z całej siły to tez dam znac , wtedy pewnie zmienie całość, bo gumka na bacie jest strasznie skorodowana i nawet juz sie krecic nie chce wiec sytuacja :) a w razie czego wpadne to mi pomozesz %%% hehe pozdrawiam

[ Dodano: 2012-03-16, 07:18 ]
i odrazu do ASO po nową z długim dzyndzlem
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[ALL] Nowa antena dachowa

Post autor: kornat »

byrt
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 03 lip 2012, 23:02

[ALL] Nowa antena dachowa

Post autor: byrt »

Jak chcę wymienić końcówkę to muszę mieć tego grzyba? Czy normalna antena bez grzyba też będzie odbierać? Mam radio aura CD.
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

[ALL] Nowa antena dachowa

Post autor: marek_igor »

zamienniki nie mają tego grzyba. Będzie odbierać. To jest potrzebne tylko po to, aby utrudnić życie, albo żeby ludzie myśleli, że mają zepsuty gwint :D
byrt
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 03 lip 2012, 23:02

[ALL] Nowa antena dachowa

Post autor: byrt »

Tak właśnie myślałem :D
Wczoraj wkręciłem antene z innego auta bez grzyba i odbierało radio, więc teraz pozostaje tylko kupić bagnet.
ODPOWIEDZ