[1M] Głośniki - pytania/problemy

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
kri591
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:36

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: kri591 »

Ja już nie mam seryjnego radia tylko Clarion cz201er i ono potrafi wycisnąć z seryjnych głośników. Tylko ze ja jak na na razie mam tylko w przednich drzwiach i chciałbym już zamontować w tylnych drzwiach oraz wymienić przy okazji przednie. A co do wygłuszenia to będę się za to zabierał tylko czekam jeszcze aż zamek mi przyjdzie;)
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: ilek8822 »

W takim razie brałbym je. Nie są szczytem marzeń, ale w tej cenie 2 komplety to b.dobra cena.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: szymekgd »

Prosba, glownie do posiadaczy 1L ktorzy mieli instalacje na wierzchu, ale kazda rada sie przyda ;)

Nie gra glosnik w prawych drzwiach, wg. schematu sygnal idzie z kostki iso do "twetera" w desce rozdzielczej (gra) i stad do glosnika, sprawdzilem przewody i nie ma przejscia miedzy tymi glosnikami, niestety nie wiem jak jest poprowadzona wiazka na tym odcinku i czy jest (wg.schematu nie) po drodze jakies zlacze?
Michal
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: regii.kr »

a na kostce w drzwiach jest złączka czy nie?
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: szymekgd »

Jest, wyglada to tak, ze przewod do tego glosnika zaczyna sie w zlaczce przy "tweterze" i konczy sie wtyczka w drzwiach.

ps Zrobione, kable przerwane byly w przelotce gumowej od strony drzwi, z zewnatrz wiazka wygladala na cala...
Michal
Awatar użytkownika
DEKO
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 09 sie 2012, 17:51

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: DEKO »

Witam podepnę się pod temat przy okazji renowacji niektórych elementów wnętrza postanowiłem wygłuszyć drzwi i zmienić audio początkowo miałem Pioneera deh-1100mp na wzmacniaczu magnat Classic 2000 XL i głośnikach magnat jakiś stary model grało przyzwoicie ale głośniki się wy eksploatowały... teraz myślę o morel Maximo wzmacniacz zostawię puki nie znajdę jakiejś sensownej 4 kanałówki i na allegro nie mogę znaleźć jakiegoś przyzwoitego radia w granicach 500-900 zł może mi coś polecicie ??
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: regii.kr »

Awatar użytkownika
DEKO
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 09 sie 2012, 17:51

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: DEKO »

Co myślicie o takim sprzęcie nie wiem co wybrać w tym przedziale cenowym http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-16 ... 00004.html
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: Szymek08 »

Zapewne bedzie grało to konkretnie. Ale kiedyś gościu który montuje CarAudio do samochodów w mojej firmie mówił coś że głośniki Hertza grają twardo a żeby tego uniknąć musi być konkretna jednostka centralna albo wzmaczniacz. Nie mam pojęcia ile w tym prawdy...
Awatar użytkownika
DEKO
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 09 sie 2012, 17:51

[1M] Głośniki - pytania/problemy

Post autor: DEKO »

no radyjko jest takie dość clarion cz702 a wzmacniacz narazie magnat 400w narazie będzie musiał wystarczyć zastanawiam się cały czas czy nie dorzucić paru groszy i kupiić model wyżej chciałem morel ale za dobrze grające musze dać około 800zł nie mam porównania jeżeli chodzi o hertz
ODPOWIEDZ