Dolnośląskie Spoty

Spoty dolnośląskie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

Dolnośląskie Spoty

Post autor: ilek8822 »

Kitaj pisze:http://goo.gl/maps/TrD5A

Proszę bardzo ;-)


Zaznaczyłeś gdzie jest sobótka, a nie miejsce spotkania.

Ja tam nie jestem w stanie wydedukować gdzie się spotykacie, możliwe że myśle o tym samym, czyli z Alei św. Anny skręca się w Armii Krajowej i tam wyżej jest parking. Wyżej bez konsultacji z władzami miasta nie polecam się pchać. A tak wogóle polecam Wam Zalew w Mietkowie. Jest gdzie się ścignąć, można sobie na plaże wjechać i w cieniu drzew rozpalić ognisko czy rozstawić grila. Dojazd na plaże wydaje się trudny ale ja mam 8cm do ziemi i jakoś wjechałem :P .
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Bonbini »

jestem w Polkowicach do wtorku- ma ktoś ochotę na spota w tym miejscu? pracuję do 17:00 w tygodniu i w sobotę, więc proszę godziny spota ustawić po pracy. pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Młodzian
Forumowicz
Posty: 277
Rejestracja: 26 cze 2012, 12:13

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Młodzian »

I co z tą miejscówką ? Nie wiem jak wy ale ja nie mam zamiaru jeździć po jakiś wertepach... Myślę gdzie by można było zrobić spota ale nic mi do głowy nie przychodzi :-(
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Kitaj »

ilek8822 pisze:myśle o tym samym, czyli z Alei św. Anny skręca się w Armii Krajowej i tam wyżej jest parking. Wyżej bez konsultacji z władzami miasta nie polecam się pchać.


Możliwe że mówimy o tym samym. Ja niestety jestem bardzo słaby z topografii i wiekszość ulic zapamiętuje wzrokowo a nie po nazwie :-) W każdym bądź razie na dole jest parking dla turystów a później sie jedzie kawałek taką stromizną pod góre (właśnie tam gdzie był ten zakaz wjazdu) No i na tym wyższym parkingu już zaczynają sie szlaki wejscia na góre :-)

Młodzian pisze:I co z tą miejscówką ? Nie wiem jak wy ale ja nie mam zamiaru jeździć po jakiś wertepach... Myślę gdzie by można było zrobić spota ale nic mi do głowy nie przychodzi :-(


Akurat co do sobótki to nie będziesz jeździł po żadnych wertepach bo tam wszystko jest wylane asfaltem :-) O mietkowie sie nie wypowiem bo znam tylko ze slyszenia...
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

Dolnośląskie Spoty

Post autor: ilek8822 »

Kitaj pisze:Możliwe że mówimy o tym samym. Ja niestety jestem bardzo słaby z topografii i wiekszość ulic zapamiętuje wzrokowo a nie po nazwie :-) W każdym bądź razie na dole jest parking dla turystów a później sie jedzie kawałek taką stromizną pod góre (właśnie tam gdzie był ten zakaz wjazdu) No i na tym wyższym parkingu już zaczynają sie szlaki wejscia na góre :-)

Ja tez jestem wzrokowcem, ale Sobótke trochę znam, wkońcu to koło mnie :P . Ten parking niżej też jest przecież niczego sobie. Na parę aut akurat.

A Mietków macie 11 km dalej od Sobótki. Dokładniej :

http://mapa.targeo.pl/Miejsce_zebrania, ... 50.9653200

Jadąc w dół od zaznaczonego punktu jest prosta na której można stanąć na kreskę. A pod koniec drogi wjeżdża się na wał i na plaże.
Awatar użytkownika
oldzbak
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:43

Dolnośląskie Spoty

Post autor: oldzbak »

panowie wiadomo moze cos nma temat spota ?
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Kitaj »

Narazie ustalamy miejsce i są 2 Sobótka i Mietków :-)
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
Awatar użytkownika
oldzbak
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:43

Dolnośląskie Spoty

Post autor: oldzbak »

hmm sobotka to gora, mietkow jezioro a slyszal ktos o sulistrowiczkach?
Awatar użytkownika
alopol
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 14 cze 2012, 12:18
Auto: Seat Toledo 5P
Model: 1.9 TDI BJB
Skąd?: Siechnice

Dolnośląskie Spoty

Post autor: alopol »

mnie obojętne , i mietków i sobódkę od wrocka mam blisko, jeśli chodzi o mietków to lepiej bożygniew, lepszy dojazdi duży parking, co roku jest tam marinowanie i kupa autuf, ...sulistrowiczki teź blisko... ale sobódka najlepsza zawsze z nudów mozna na ślęzę się wdrapac <zygi>
alo
Awatar użytkownika
ilek8822
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 30 mar 2011, 23:21

Dolnośląskie Spoty

Post autor: ilek8822 »

Sulistrowiczki nie sa złe, ale jako tako nie ma gdzie się autami wstawić na spota. Nad jeziorkiem jest płatny wjazd, chyba że pod kościołem takim fajnym drewnianym.
ODPOWIEDZ