Toledo II z silnikiem 2.3

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Danielek. »

Z daleka widać że to ulepek :-P Szczeliny nad lampami przód,tył też zapewne był "ruszony" brak znaczków i gąbki pod rejestracją.
Awatar użytkownika
kebziu
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 11 lis 2011, 21:52

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: kebziu »

właśnie myślełem... stanowczo przereklamowany....wkleiłem żeby się upewnic
Kebziu
Polecam RB auto Olsztyn ulica Kołobrzeska 50.
Awatar użytkownika
Radziu
Forumowicz
Posty: 750
Rejestracja: 07 cze 2011, 13:06
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Gorzów / Szczecin

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Radziu »

Panowie, szukam Toledo w miare przystępnej cenie, silnik powyżej 1.6 100KM.
Znalazłem dwie ciekawe oferty:

http://otomoto.pl/seat-toledo-1-8-20v-1 ... 64364.html

http://otomoto.pl/seat-toledo-C23459802.html

nie znam się na Toledo, jeżdżę Cordobą I, nie wiem na co w tym aucie wizualnie zwrócić uwagę, czy wyposażenie jest takie jak być powinno przy tych wersjach itp. np 1.8 widać, że ma zderzak ze spryskami, a 2,3 już nie, powinno być chyba odwrotnie logicznie myśląc. Widać, że zegary też mają inne, np. ten 1.8 ma więcej kontrolek pomiędzy zegarem prędkości, a obrotów (15, a 2,3 tylko 6). Też na prawo od przycisku od awaryjek ten 1.8 ma jakieś dwa przyciski, których nie ma w tym 2,3. Będę wdzięczny za każda pomoc. Do obu aut mam po 200 km, więc gdy będę wiedział na co zwrócić uwagę to pojadę je obejrzeć.

Proszę nie pisać tylko, że nie ma co porównywać silnika 1.8 i 2.3, bo nie chodzi mi o porównanie, który silnik lepszy, a oto, żeby kupić lepsze auto, oba silniki są dla mnie do przyjęcia.

Jeśli temat jest w złym dziale, proszę moderatora o przeniesienie do właściwego. pozdrawiam
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: mariusz88 »

kolego do mnie jakoś bardziej przemawia stan auta z silnikiem 1,8, te dwa pokrętła po prawej od awaryjnych są do sterowania podgrzewaniem foteli kierowcy i pasażera czego nie posiada ten ze skórzanym wnętrzem...:/ niepolecana konfiguracja na zimę hehe patrząc na komorę silnika myślę że mógł być troszkę mocniej uszkodzony ze względu na chociażby brak wlepek na pasie przednim ale i przy jednym i drugim autku kwestia obejrzenia podłużnic i i całej reszty karoserii na kanale/podnośniku, co do komory jeszcze to widać że silnik myty na jakiejś myjni bo jeszcze biały osad widać na wężach gumowych i obudowie silnika po opcji "mycie proszkiem" prawdopodobnie, co do przebiegu to już w ogóle śmiechu warte... i w jednym i w drugim kolega przy cofaniu nacisną 123 hehe, co do cen to ten 1,8 wyjdzie drożej... auto do opłat i napraw + rozrząd oleje płyny itd także albo obejrzeć 2,3 i jak stan w miarę to brać ze względu na cenę, albo 1,8 który wyjdzie na koniec tyle samo co auto nie uszkodzone ;-)
Awatar użytkownika
Radziu
Forumowicz
Posty: 750
Rejestracja: 07 cze 2011, 13:06
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Gorzów / Szczecin

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: Radziu »

ten z 1.8 nie ciekawy, walony przod mial, szyba 2008 odlazi klar z maski i zderzaka przedniego (kiepskie malowanie po wypadku/stluczce). jedna przednia lampa nowa. po stanie kierownicy widac ze przebieg minimum 200k. ksiazka serwisowa do 2005 roku, wtedy przebieg 100k, obecnie 127k wg. wskazania licznika. cena do lekkiej negocjacji, co powoduje, ze kupno tego auta nie jest oplacalne, zbyt duze koszty, ktore trzeba w nie wlozyc, aby doprowadzic do stanu normalnego
GrzesiekG
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2011, 20:42

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: GrzesiekG »

Witam
Czy ktoś z kolegów forumowiczów mógłby sprawdzić to ogłoszenie:
http://otomoto.pl/seat-toledo-szwajcar- ... 42045.html
Samochód znajduje sie w Radomiu.

Jestem z Wrocławia i nie chciałbym jechać na darmo...

Pozdro!
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: kornat »

GrzesiekG, autko jest użytkownika z sąsiedniego forum. Sprowadził dla siebie ale stwierdził, że 14L/100 to trochę dużo więc sprzedaje.
GrzesiekG
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2011, 20:42

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: GrzesiekG »

To chyba dla mnie też za dużo... Myślałem, że te silniki biorą ok 12l/100km
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: kornat »

W mieście depcząc to moim zdaniem jest adekwatny do mocy.
GrzesiekG
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2011, 20:42

Toledo II z silnikiem 2.3

Post autor: GrzesiekG »

Teraz pytanie przy jakim stylu jazdy spalił 14l. Jak mówisz, że depcząc w mieście to ok.
ODPOWIEDZ