Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: koti »

bartek pisze: ja zakładam folię za 150zł za drzwi


:shock:
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

pistol,
Lepiej poświęć jeden dzień na przeczytanie wszystkich stron w tym wątku nabędziesz odpowiednią wiedzę potem idź do sklepu kup uszczelki okienne typ P i w jedną sobotę zrobisz sumiennie wszystkie drzwi :) wyjdzie Ci zdecydowanie taniej :)
Awatar użytkownika
galys
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2011, 20:14

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: galys »

Ja w swoim toledo uszczelniłem drzwi ale to nie pomogło... Winą moze byc ten plastik odstający pod szybą?
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

galys, Czym uszczelniałeś ? Jak uszczelką i silikonem to pytanie czy głośniki też uszczelniłeś bo tamtędy też czasem sie woda dostaje. Kanały odpływowe poczyściłeś?
pistol
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:45

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: pistol »

moje autko stało 3 dni pod gołym niebem, były mega ulewy i jak dziś otworzyłem drzwi to się załamałem. pod dywanikiem kierowcy mokro, za kierowcą na dywaniku woda a pod kałuża, z prawej strony z przodu i z tyłu też mokro ale nie do tego stopnia. Czy to przez te nieuszczelnione drzwi czy mogło się do tego stopnia lać z podszybia? Proszę o podpowiedź ponieważ sprawa nie wygląda zbyt ciekawie :/
Awatar użytkownika
nikos172
Forumowicz
Posty: 214
Rejestracja: 31 maja 2012, 16:07

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: nikos172 »

kurde mi również auto stało 4 dni nie ruszane, pod chmurką... był grad, był deszcz, była nawałnica, a w samochodzie sucho jak na pustyni... może to jakaś seria aut szła z wadą, bo chyba jednak jak widać nie u wszystkich cieknie, odpukać, na razie...
[center][you], zapraszam na Mazury[/center]
[center]Odwiedź galerię mojego Toledo[/center]
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

nikos172, Może ktoś wcześniej uszczelnił i masz spokój :) Każde toledo przez to przechodzi :D

[ Dodano: 2012-07-04, 22:39 ]
pistol, Zamiast sie zastanawiać bierz sie do pracy bo deszcze jeszcze przed nami :D:P sprawdź najpierw zamontowanie osłony filtra przeciwpyłkowego, podnieś wykładzinę i sprawdź gdzie po boku masz mokro może Ci się uda ustalić skąd cieknie :) i rozbieraj drzwi, samo sie nie zrobi :P
pistol
Forumowicz
Posty: 125
Rejestracja: 25 sty 2010, 17:45

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: pistol »

no wiem że samo się nie zrobi, jednak mam pewne opory przed robieniem takich rzeczy samemu bo znając życie coś zepsuje:) Ale trzeba będzie coś pokombinować... przykra niespodzianka po zakupie samochodu mi się przytrafiła:/
Awatar użytkownika
galys
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2011, 20:14

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: galys »

Wkleiłem tą blache i głosniki klejem do szyb ale przy drzwiach podłoga jest sucha bardziej na srodku jest mokro.... podłoge mam zdrową w toledo wiec watpie ze przegnite czy coś... dzisiaj podszybie wkleiłem na klej do szyb wiec moze rano nie bede miał mokro bo teraz pada....
Ostatnio zmieniony 05 lip 2012, 23:08 przez galys, łącznie zmieniany 1 raz.
jonson22
Forumowicz
Posty: 788
Rejestracja: 04 wrz 2009, 00:36
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Warszawa

Woda w Aucie Toledo Leon '99-04r / Water problems in car

Post autor: jonson22 »

pistol, Nic tam nie popsujesz poczytaj cały wątek są dokładne instrukcje jak zdjąć boczek jak się będziesz tego trzymał to się uda :)

galys, A patrzyłeś obudowę filtra kabinowego czy jest dobrze zamocowana? jeździłeś w dzień kiedy padało albo były kałuże jeśli tak to sprawdź korki gumowe w podłodze one często parcieją i bokiem sie woda dostaje :)
ODPOWIEDZ