[ALL] Oleje i filtry

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: tony »

ja również zmieniłem z mobila na castrol magnatec - jestem bardzo zadowolony w zimie odpala na dotyk (nie mam garage) Polecam ten olej!
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
bartek
Forumowicz
Posty: 2115
Rejestracja: 04 lis 2008, 21:12
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Olsztyn

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: bartek »

DENEBO pisze:Ale zawsze można zmienić na inny

Aby nie na gorszy i/lub rzadszy, bo przepłuka silnik i się zrobi sito :roll:
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
www.rbauto.eu
Zapraszamy
DENEBO
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:56
Kontakt:

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: DENEBO »

Ja śmigam na Mobilu . nic nie bierze, przejechałem 11.000 tyś kilometrów od wymiany i za wiele nie ubyło na bagnecie :D
To jest zadawalające zjawisko, biorąc pod uwagę że samochód ma przejechane 160.000 tyś km.
pingpong
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2008, 13:49
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 SR
Skąd?: Konin

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: pingpong »

Waham się jeszcze między mobilem, a castrolem. Dotąd jeździłem na elfie bo ponoć takim olejem auto było zalewane. Szukam sprawdzonego sprzedawcy bo ofert jest dużo, a nigdy nie wiadomo co w takiej bańce się znajduje.
pingpong
Awatar użytkownika
mlody158
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:59

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: mlody158 »

mnie tez czeka wymiana oleju jeszcze niecale 2,5 tys km. Jak kupowałem samochód gośc dokładnie nie wiedział jaki był lany olej bo od nowości dawał auto do serwisu i mu wymieniali i go nic nie interesowało. Mysle kupić na allegro 5l oleju Castrol 5w40, jest kilku sprzedawców co przywożą olej z hurtowni z niemiec cena około 100 -110 zł za taki olej. Przejechałem około 12 tys km i na bagnecie ubyło oleju jakies ok 2mm. Jak kupujecie cos na allegro sprawdzcie czy nei maja negatywów, kiedys przeglądałem sprzedawców olejów i byl itacy co mieli same pozytywy wiec moze warto by było u nich zakupić. Oleje maja wszystkie plomby, jak sie to mówi swieże nie zalegały na magazynach itp. Cenowo jest róznica trzeba kupić i sie zobaczy czy warto drugi raz kupic...
DENEBO
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:56
Kontakt:

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: DENEBO »

pingpong
JA też mam silnik 1.6 SR AKL :lol: Mobil 10W40 połsyntetyk i taki będę lał na wiosnę jak się cieplej zrobi :-D :-D :-D

Moje pytanie. Po jakiego grzyba kupować olej na Allegro, kupić w jakimś renomowanym sklepie albo hurtowni i będzie gitara 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: kristof »

jak ktos chce mam namiar na sprawdzonego dostawce oleju , piszac olej mam na mysli oczywiscie Motul
Awatar użytkownika
mlody158
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:59

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: mlody158 »

pingpong pisze:Może ktoś dokonał zakupu oleju na allegro i może polecić jakiegoś sprzedawcę.
Sprzedawca "thaala"
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: koti »

Ja Castrol Magnatec 10W40 kupiłem u użytkownika: renpiotr
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
DENEBO
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:56
Kontakt:

[ALL] Oleje i filtry

Post autor: DENEBO »

koti pisze:Ja Castrol Magnatec 10W40 kupiłem u użytkownika: renpiotr


Ile koti płaciłeś za 4L tego oleju Castrol ? Ja za Mobila Super S 10W/40 zapłaciłem 79zł -20% zniżki...

:gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara:
ODPOWIEDZ