ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
Awatar użytkownika
Myrcek
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: 17 lis 2010, 12:52

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: Myrcek »

to ja już właśnie chciałem odpuścić ale patrze a on daje ile fabryka i mnie sprowokował hehe !!! na końcu już oboje darowaliśmy
"I wtedy Bóg stworzył Toledo i uznał że było piękne"
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4505
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: Roxon40 »

No coś nie wierzę w tego kila i Golf jeszcze pewnie w benzynie. Po mojemu to gość sobie pojechał żwawiej i chyba nie miał zamiaru się ścigać. No chyba że ty masz auto po programie o czym nie mówisz to inna sprawa.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: jakub_bb »

ja kiedyś się ścigałem kawałek pod dosyć mocną górkę z R32 i tak do jakiś 120 nie umiał mnie wyprzedzić a powyżej tej prędkości zaczął mnie powoli wyprzedzać, a ja odpuściłem.
Także kill pomimo, że ciężki do uwierzenia to trzeba by sobie zadać jedno podstawowe pytanie ile w tym golfie z tych fabrycznych KM zostało, bo znając życie takie auta lubią być dojechane

Jakby nie było niech ma golfiasz! Myślał, że nie ma na niego cwaniaka a tu taki rodzinny sedanik go położył :)
KrystianNh
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 20 maja 2008, 11:58
Auto: Audi A6 C5
Model: 2.7 Biturbo AJK
Skąd?: Kraków

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: KrystianNh »

jakub_bb pisze:ja kiedyś się ścigałem kawałek pod dosyć mocną górkę z R32 i tak do jakiś 120 nie umiał mnie wyprzedzić a powyżej tej prędkości zaczął mnie powoli wyprzedzać, a ja odpuściłem.
Także kill pomimo, że ciężki do uwierzenia to trzeba by sobie zadać jedno podstawowe pytanie ile w tym golfie z tych fabrycznych KM zostało, bo znając życie takie auta lubią być dojechane

Jakby nie było niech ma golfiasz! Myślał, że nie ma na niego cwaniaka a tu taki rodzinny sedanik go położył :)


Bo moment podobny a moc ma dużo wiekszą i na górkach to nie ma tak łatwo z Arl-em ale na płaskim to moc robi swoje i przeszedłby jak przecinak r32 ;-)
Kaspoll1988
Forumowicz
Posty: 1933
Rejestracja: 21 cze 2010, 16:52
Auto: Seat Leon 1P
Model: 2.0 TDI
Skąd?: Dobczyce

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: Kaspoll1988 »

Panowie. Masa i ilość osób, po 2 napędy i po 3 jakie macie kapcie ( 2 i 3 punkt sie tyczy oporów toczenia) jest dużo za że to sie udało.
Sam sie nie raz ścigam z różnymi samochodami i w różnych sytuacjach. Dziś sie przyssał mi do zderzaka rano ASTRĄ H w 3 drzwiowej budzie, nie wiem co miał tam pod machą ale tolek sie nie poddawał i nie oddał miejsca.



a i jeszcze jedno pamiętajcie że oznaczenie na gulfie 4 2.8 v6 to tylko cyferki bo pod machą dalej znajduje sie nieco poprawiona i znana nam jednostka VR6 która ganiała też w LEONACH 1M
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: tony »

było vr6 w leonie??
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
GangstaMarc

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: GangstaMarc »

tony pisze:było vr6 w leonie??


... oczywiście, że było
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: Kitaj »

tony pisze:było vr6 w leonie??



http://www.youtube.com/watch?v=W4LvamTiVqo

Były były :-) Czasami się spotyka na allegro. Chyba każdy z nich ma 4x4 bo nie widziałem zadnego z ośką ;-)
Awatar użytkownika
tomV6
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2012, 21:29

Re: ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: tomV6 »

Myrcek pisze:Ostatnio na odcinku około 30 km mierzyłem się a raczej on ze mną! golfem jak w temacie, który ma 204 KM! tak do 150 km/h to łeb w łeb ale powyżej to tylko wąchał spaliny, odstawiałem go na kilkaset metrów... niestety droga nie była przystosowana do dużych prędkości. . .



Kolego posiadam Leona z silnikiem 2.8V6 (czyli tzw. Vr6 24V) 204KM według danych fabrycznych (dokładnie u mnie siedzi silnik o oznaczeniu BDE, czyli nieco zmodyfikowany w stosunku do AUE – identyczne motory montowano w Golfie IV) i powiem Ci, że seryjny ARL bez chipa nie może nadgonić za Vr6 (sprawdzone).
Ale jak wgrasz wirusa to już inna bajka… aż sam byłem w szoku, że ARL+ tak może jechać. Z rolki udało mi się objechać Leona ARL+ zrobionego przez CompSport na 185KM i ponad 390Nm ale nie było jakiejś kolosalnej różnicy.
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

ARL vs Golf 4 V6 4 motion

Post autor: Kitaj »

Szacun kolego! :-) A jak wygląda spalanie w takim Leonie? Czy tak samo jak w golfie 3 VR6 czyli 10 na trasie i 15-16 w mieście ? Mówie o normalnej jeździe ? :mrgreen:
ODPOWIEDZ